ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

راهنمای خرید ویپ

راهنمای جامع خرید ویپ و پادسیستم

موضوع: خرید ویپ

،صد در صد در هنگام انتخاب برای خرید دستگاه با گزینه های زیادی روبه رو خواهید شد مدل های مختلف ویپ /پاد/پاد ماد دستگاه باطری داخلی یا باطری خارجی اتومات یا غیر اتومات برند ها ی مختلف،دستگاه هایی با قدرت مختلف کدوم مدل را باید تهیه کردآیا دستگاه خراب میشود؟ ایا بعد از خرابی ویپ تعمیر میشود ؟ به چه نکات باید توجه کرد؟ امروز در این مقاله قرار است در باره ی نکات مهم و حیاتی برای خرید ویپ صحبت کنیم.

سر فصل ها

انتخاب بودجه برای خرید ویپ و پاد سیستم

در مرحله ی اول برای خرید باید بودجه برای خرید انتخاب کنیم دستگاه ویپ هم مانند بسیاری از دستگاه های دیگه بازه قیمت متفاوتی داره و با توجه به قیمت یک سری اپشن ها و قابلیت های خاص روی ان دستگاه اضافه میشود.صد در صد یک ویپ یک میلیون تومانی با ویپ ده میلیونی فرق خیلی زیادی دارد درسته که هر دو بخار تولید میکند ولی تفاوت آن ها زمین تا آسمان است.

قدرت کام دهی،کیفیت ساخت،طعم رسانی و تفکیک طعم، قابل تعمیر بودن ان دستگاه در برابر خرابی ، سرعت فایر، چیپست این ها بخشی از تفاوت دستگاه در بازه قیمتی مختلف میباشد.با انتخاب بودجه ی مناسب میتوانید دستگاهی خریداری کنید که مدت زمان خوبی برای شما کار کند و شما را از درد سر های مختلفی نجات دهد. درد سر هایی مثل پیدا نشدن قطعات مصرفی و جانبی خرابی ویپ در مدت زمان کم و ….

 

انتخاب فروشگاه معتبر برای خرید ویپ

خرید ویپ و فروشگان

شاید خیلی جا ها دیده باشید که ویپ میفروشن دکه ها، سیگار فروشی ها، خیلی از پیج ها ی اینستاگرامی حتی سوپرمارکت ها !انتخاب جای درست برای خرید بسیار مهم میباشد مخصوصا در خرید ویپ که مستقیم با سلامتی شما در ارتباط است.مخصوصا برای خرید جویس اگر از جای درست خریداری نشود میتواند باعث آسیب به سلامتی شما شود زیرا تمام جویس ها وارداتی هستند و قیمت نسبتا بالایی دارند و فقط  فقط باید از معتبر ترین جایی که میشناسید خرید انجام دهید.

انتخاب درست فروشگاه برای خرید علاوه بر خدمات خوب میتوانند در روند خرید و حتی انتخاب بودجه به شما کمک کنند.فروشگاه خوب علاوه بر ارسال درب منزن کامل بودن موجودی ها و راهنمایی خوب برای خرید باید خدمات پس از فروش خوبی نیز اراعه کنند مانند تضمین تامین قطعات جانبی و مصرفی باید در قبال خرابی ویپ و پادسیستم خدمت تعمیرات ویپ و پاد سیستم هم اراعه دهند تا در صورت خرابی ویپی که به مشتری فروخته اند پاسخ گو باشند.

البته مجموعه ی کلینیک ویپ این مشکل را حل کرده و در صورت خرابی ویپ و پادسیستم در صورت نیاز به تعمیر خدمت تعمیرات ویپ و پاد سیستم را به شما عزیزان اراعه میدهد.

انتخاب نوع دستگاه برای خرید ویپ و پادسیستم

تفاوت ویپ و پاد در خرید ویپ

انتخاب نوع یعنی شما دستگاه ویپ میخواید یا پاد یا پاد ماد این موضوع مهمترین بخش در خرید میباشد زیرا با انتخاب نا درست نوع دستگاه استفاده ی مطلوب و درست را نمیتوان از دستگاه ها انتظار داشت هر نوع برای یک استفاده ی خواص میباشد.شما نمیتوانید برای استفاده ی تفریحی دستگاه پاد تهیه کنید و جویس های فری بیس را نمیتوان با دستگاه های پادسیستم استفاده کرد.

ویپ

ویپ دستگاهی با حجم بخار بالا و نیکوتین نسبتا کم میباشد که برای استفاده ی تفریحی و ترک قلیان یا تنباکو استفاده میشود دوستانی که سیگار زیادی نمیکشن و یا قصد ترک قلیان و استفاده ی تفریحی را دارند باید از دستگاه های ویپ و جویس های فری بیس با نیکوتین کم تهیه کنند.

پادسیستم

پادسیستم دقیقا نقطه ی مقابل ویپ میباشد یعنی حجم بخار نسبتا کمتر و نیکوتین بیتر برای ترک سیگار دوستانی که در روز بیشتر از ده نخ سیگار میکشند و قصد ترک ان را دارند باید از دستگاه پاد با جویس سالت نیکوتین تهیه کنند.

میزان نیکوتین جویس در زمان خرید بسته به نیاز و مقدار سیگاری که مصرف میکنید بستگی دارد.

پادماد

ویپ پاد یا پاد ماد دستگاه های دوکاره ای هستند که میتوانند هم ویپ باشند و هم پاد سیستم حال چه طور می توان این کار را کرد با تعویض قطعه ی کویل این دستگاه ها میتوانید کارایی دستگاه را مشخص کنید.با قرار دادن کویل مناسب مصرف جویس با استفاده از جویس مناسب میتوانید از حالت ویپ دستگاه استفاده کنید و با قرار دادن کویل مخصوص سالت میتوانید دستگاه را به پاد تبدیل کنید.

دستگاه های پاد ماد مدل های گوناگونی دارند و هر مدل شکل و شمایل خاصی دارند بعضی از پاد ماد ها پاد خوبی هستند و بعضی ویپ خوبولی اگر دوست دارید از یک قابلیت به صورت تخصصی استفاده کنید  در هنگام انتخاب سمت دستگاه های تک کاره بروید.

مشخصات سخت افزاری و خرید ویپ

سخت افزار و خرید ویچ

مشخصات سخت افزاری در هرچیز الکترونیکی که قصد خرید دارید مهم است. حتی ویپ هرچه مشخصات فنی و سخت افزاری بهتری داشته باشید استفاده ی بهتر و با کیفیت تری خواهید داشت.هرچه دستگاه ویپ و پادسیستم که قصد خرید دارید سخت افزار قوی تری داشته باشد در زمان خرابی ویپ درصد تعمیر ویپ بالا تر میرود

در زمان خرید به مشخصات زیر دقت کنید:

باطری و خرید ویپ

در ویپ و پاد سیستم باطری بسیار مهم میباشد. هر چقدر باطری قوی تری داشته باشید ویپینگ باکیفیت تر و طعم رسانی و خروجی بسیار بهتری خواهید داشت. پس زمان خرید ویپ حتما دقت کنید.

چیپست و خرید ویپ

تمام وسایل الکترونیکی هوشمند چیپست دارند. چیپست مغز دستگاه های الکترونیکی هستند که تمام دستورات از این قطعه ارسال میشود در ویپ چیپست از همه چی مهم تر است هرچه چیپست قوی تری داشته باشید.

خروجی بهتر و  بهینه بودن مصرف باطری، سرعت فایر بهتر از دیگراز تفاوت های چیپست ها میباشد.چیپست های گران قیمت بازار  (دی ان ای) ( یی هی) هستند.این دومدل بهترین و با کیفیت ترین چیپست های ویپینگ دنیا هستند که سرعت فایر وحشت ناکی دارند و برند هایی که از این چیپ ها استفاده میکنند لاست ویپ اس ال کلاس و … هستند.

چیپست در ویپینگ  حرفه ای بسیار مهم میباشد حتما در خرید ویپ به مدل چیپست دستگاه مورد نظر دقت کنید.

فراوانی قطعات مصرفی (کویل و کارتریج) و خرید ویپ

کانکتور ویپ و خرید ویپ

تمام دستگاه های ویپ و پادسیستم دارای قطعات مصرفی هستند. عمر این قطعات بسته به نحوه ی استفاده شما بستگی دارد. عمر حدودی این قطعات سه هفته تا یک ماه میباشد.این قطعات همان کویل یا کارتریج می باشد. در خرید ویپ فراوانی قطعات مصرفی نکته ی خیلی مهم میباشد زیرا اگردستگاهی داشته باشید که قطعات مصرفی ان پیدا نشود عملا نمیتوانید از ان استفاده ای کنید.سعی کنید از برند های مطرح دستگاه تهیه کنید که هم از نظر قطعات مصرفی شما را به درد سر نیندازد و هم از نظر تعمیر ویپ در صورت خرابی مشکلی نداشته باشید.

برند دستگاه و خرید ویپ

انواع برند ویپ و خرید ویپ

دستگاه های ویپ و پادسیستم هم مانند دیگر محصولات الکتریکی دارای برند های متفاوتی هستند. تمامی برند ها ی ویپینگ برند هایی خوبی هستند.برند هایی مانند ویپرسو،ووپوو،لاست ویپ ،گیک ویپ و … تمام  این برند ها مناسب هستند برای خرید ویپ بر اساس برند برندی بهتر میباشد که لوازم جانبی  ان به راحتی پیدا شود و چیپست خوب و قدرت مند داشته باشد.

اکثر برند های گفته شده در بازار ایران به راحتی موجود میباشند و میتوانید تهیه کنید.برای انتخاب برند دستگاه های ویپ و پادسیستم با کارشناسان فروش فروشگاه های ویپ تماس بگیرید.

انتخاب طعم جویس در خرید ویپ

جامع ترین راهنمای طعم جویس

این موضوع در خرید اول بسیار اهمیت دارد زیرا در صورت خرید طعم اشتباه لذتی از ویپینگ خود نمیبرید و حتی منجر به کنار گذاشتن دستگاه هم میشود.در مقاله ی انتخاب طعم جویس به صورت کامل و جامع به این موضوع مهم پرداختیم .انتخاب نیکوتن مناسب انتخاب نیکوتین مناسب میتواند شما را از شر سیگار راحت کند. تمام جویس ها یک میزان نیکوتین دارد که زمان خرید میتوانید میزان ان را انتخاب کنید.

این میزان نیکوتین به مقدار مصرف سیگار شما و مقدار نیاز شما قابل تغییر میباشد.

انتخاب درست در خرید ویپ بسیار اهمیت دارد مانند خرید وسایل دیگر هر کسی سعی دارد که بهترین گزینه را تهیه کنید در خرید ویپ هم همین طور میباشد ولی شاید خیلی ها اطلاعات کافی در این زمینه را نداشته باشند پس با مطالعه و تحقیق و مقایسه ی دستگاه ها بهترین دستگاه متناسب با بودجه ی خود را تهیه کنید.

برای خرید یپ نگران خرابی دستگاه خود در اینده نباشید. مجموعه ی کلینیک ویپ اراعه دهنده ی خدمات تعمیر ویپ و پادسیستم در کنار شما جهت رفع خرابی ویپ شما میباشد.

تعمیرات تخصصی ویپ و پاد سیستم

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ