ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

نقد و بررسیکالیبرن ای 3 اس

نقد و بررسی پادسیستم کالیبرن ای 3 اس

Uwell caliburn A3s

پادسیستم زیبا ، سبک و قدرتمند از برند صاحب نام دنیای ویپینگ برند  یوول، دستگاه کالیبرن ای 3 اس.این پادسیستم زیبا و سبک از خانواده ی کالیبرن با طعم رسانی فوق العاده و وزنی سبک توانسته توجه بسیاری از کاربران را جلب کند. به طوری که با اولین کام از این دستگاه لبخند رضایت به لبتان مینشیند. در این مقاله از اکادمی کلینیک ویپ قرار است این پادسیستم تازه وارد را مورد نقد و بررسی کامل و جامع قرار دهیم.

بررسی طراحی کالیبرن ای 3 اس

ارتفاع دستگاه تنها 109 میلی متر است تقریبا اندازه ی یک خودکار. یک مجموعه ی هوشمند از تکنولوژی روز دنیا در بدنه ای از جنس الومنیوم که با عث شده وزن کالیبرن ای 3 اس تنها 32 گرم باشد. این وزن کم و ابعاد ظریف باعث میشود در استفاده ی کل روز حس عالی و خوبی داشته باشید. قسمت بالای دستگاه یک فضای خالی در نظر گرفته شده که باعث میشود در زمان قرار گیری کارتریج روی دستگاه.کاربر از میزان و اندازه ی سالت باقی مانده در کارتریج مطلع شود و با طراحی خط حداقلی میزان سالت میتوانید از سوختن کارتریج جلوگیری کنید.

در پایین این پادسیستم نوشته ی caliburk حک شده است که زمان کام گیری از کالیبرن ای 3 اس با الگویی بسیار زیبا روشن میشود و چشمان شما را نوازش خواهد داد. این نوشته به سه رنگ سبز،آبی و قرمز درخواهد امد که رنگ سبز نشانه ی شارژ کامل دستگاه و رنگ ابی به معنی شارژ بین 30 تا 60 درصد و رنگ قرمز میزان شارژ زیر 30 درصد میباشد.

روی بدنه ی کالیبرن ای 3 اس هیچ دکمه ای طراحی نشده .یعنی یک بدنه ی صاف و تمیز بدون هیچ چیز اضافه در لبه های گرد دستگاه دو عدد حفره بسیار کوچک وجود دارد که دریچه هوا های دستگاه میباشد. در زیر این پادسیستم نیز یک درگاه شارژ تایپ سی قرار گرفته. برند یوول به درستی قدرتمند ترین برند تولید کننده ی پادسیستم است. با طراحی های منحصر به فرد و زیبا که این دستگاه نیز یکی از دستگاه های فوق العاده ی این برند میباشد با رنگ بندی متنوع و زیبا هم برای استفاده ی رسمی هم فانتزی که هر خریداری را جذب میکند.

نقد و بررسی طراحی ای 3 اس

بررسی فنی کالیبرن ای 3 اس

زمانی که نام یوول در کنار پادسیستمی قرار گیرد. یعنی زیبایی قدرت و کارایی. به راحتی هر سه ی این ها را میتوانید در یک دستگاه داشته باشید. کالیبرن ای 3 اس نیز از هر سه ی این ویژگی ها برخوردار است. چیپست اختصاصی این برند در این پادسیستم قدرت 16 وات را به شما میدهد که از دستگاهی با این ابعاد کم و وزن 32 گرمی بسیار قدرت خوب و قابل قبولی است.

انرژی الکتریکی مورد نیاز این پادسیستم از یک باطری داخلی با ظرفیت520 میلی آمپر تامین میشود. که با یک درگاه تایپ سی در کمتر از نیم ساعت از صفر تا صد شارژ میشود. با نگاهی به بدنه ی دستگاه متوجه میشوید که این پادسیستم هیچ دکمه ای برای خاموش و روشن شدن ندارد و کامگیری دستگاه به وسیله ی سنسوری که پایین کانکتور قراردارد. به صورت اتوماتیک میباشد به طوری که بدون نیاز به کار خاصی و فقط با مکش عمل کامگیری انجام میشود.

کارتریج پادسیستم کالیبرن ای 3 اس همان کارتریج ای کی 3 میباشد که با معرفی ای 3 اس یک کارتریج جدید نیز معرفی شد. کارتریج های جدید با مدل قبلی تفاوت زیاری ندارند اما متریال استفاده شده در این کارتریج به قدری باکیفیت است که طعم رسانی بی نظیری از این دستگاه میتوانید بگیرید.

تفاوت ای 3 با کالیبرن ای 3 اس

تفاوت ای 3 با ای 3 اس

این دستگاه نسخه ی جدید شده ی مدل ای 3 میباشد. که در این نسخه ی جدید تفاوتی در ظرفیت باطری دیده نمیشود. ابعاد هیچ فرقی نکرده است.اما قدرت خروجی دستگاه بیشتر شده در مدل ای 3 نهایت قدرت خروجی 13 وات بوده است که در نسخه ی جدید یعنی ای 3 اس قدرت به 16 وات ارتقا یافته. سیستم کام دهی در ای 3 دوگانه بوده است یعنی سیستم کامدهی اتوماتیک و هم به صورت دستی با فشردن دکمه صورت میگرفت  ای 3 اس دکمه حذف و کامدهی فقط و فقط به صورت اتوماتیک انجام میشود که به گفته ی خود برند یوول خواسته و راحتی مشتریان را دنبال کرده و سیستم کام دهی اتوماتیک را در ای 3 اس توصعه داده در بخش وزن ای 3 اس یک گرم از نسخه ی قدیمی تر خود سنگین تر است که زیاد به چشم نمیاد. در تقابل این دو دستگاه قطعا ای 3 اس برنده است.

تجربه ی کار با کالیبرن ای 3 اس

هرچقدر از زیبایی و ظرافط این دستگاه بگویم کم است. وزن پایین دستگاه حس خوبی منتقل میکند. کارتریج دستگاه به صورت مگنتی بر روی این پادسیستم سوار میشود برای شارژ کردن کارتریج در نسل جدید یک درپوش سلیکونی در کنار مخزن قرار گرفته که با کنار زدن ان میتوانید جویس خود را اضافه کنید. در زمان کام گرفتن رقص ال ای دی های دستگاه با نوشته ی کالیبرن بسیار چشم نواز است. و بعد طعم رسانی فوق العاده ای که به جرعت در هیچ دستگاه پادی تجربه نکرده بودم واقعا شگفت انگیز بود. نکته ی بعدی از کالیبرن ای 3 اس این بود که کامدهی بسیار نرم انجام میشد و اصلا گلو را ازیت نمیکرد.

 حجم بخار و قدرت راضی کننده است. باطری دستگاه با یک بارشارژ یک روز را جواب میدهد.سرعت شارژ شدن دستگاه به شدت بالا بود به طوری که اصلا متوجه نشدم چهطوری شارژ شد. این پادسیستم را میتوانم به راحتی بهتون پیشنهاد بدم اما این دستگاه ظریفی هست و اگر نمیتوانید به خوبی از دستگاه محافظت کنید بهتر هست از مدل های مقاوم تر استفاده کنید.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ