ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

درگ ای 60 ووپوو نقد و بررسی

درگ ای 60 ووپوو نقد و بررسی

درگ ای 60 ووپوو

پادماد جمع و جور برند ووپوو درگ ای 60 که قابلیت استفاده ی سالت و جویس را دارد. اکثر ویپر ها به دنبال دستگاهی با ابعاد و وزن کم هستند تا در جابه جایی و استفاده راحت تر باشند. ووپو در این دستگاه با هدف راحتی مشتریان دستگاهی کوچک اما پر قدرت تولید کرده. و خروجی ان پادماد ای 60 از لاین درگ این کمپانی میباشد. با ظاهری زیبا که در نگاه اول عاشق ان خواهید شد. در این مقاله قرار است این ویپ پاد دوست داشتنی را مورد نقد و بررسی کامل و جامع قرار دهیم.

بررسی ظاهر درگ ای 60 ووپوو

دستگاه مرکعبی کوچک و جمع و جور ترکیب چرم و فلز که مهندسان و طراحان ووپو با نهایت زیبایی اثر هنری ای 60 را خلق کرده اند.ترکیب چرم در پشت دستگاه و فلز که کیفیت ساخت بالایی نیز دارد. اول از همه ابعاد دستگاه به دل مینشیند. ارتفاع این پادماد تنها 94 میلی متر میباشد یعنی از یک خودکار هم کوچک تر. این دستگاه به شدت خوش دست میباشد. زمانی که دستگاه را در دست میگیرید. یک دستگاه با کیفیت ، زیبا و پرقدرت را دارید. زیبایی چرم به کار رفته در دستگاه با نوشته ی درگ (DRAG)بسیار ظاهر زیبایی به دستگاه داده است. بعد از ان طرح کناره ی دستگاه نظر شما را جلب میکند. یک طلق پلاستیکی با طرح های مختلف که زیبایی ظاهر ی درگ ای 60 ووپوو را دو برابر کرده.

فلز به کار رفته در بدنه ی ای 60 الیاژ الومنیوم میباشد و همین دلیل وزن کل دستگاه با باطری داخلی کلا 124 گرم میباشد.که سنگینی دلنشینی دارد.با توجه به ابعاد و وزن درگ ای 60 ووپوو میتوانید به راحتی ان را در جیب یا در کیف قرار دهید.صفحه نمایش تمام رنگی دستگاه با نمایش اطلاعات مهم نیز توجه هر شخصی را میتواند جلب کند.همچنین زمان متصل کردن دستگاه به شارژ با حالت و انیمیشن زیبایی شارژ میشود که واقعا چشم نواز است. همچننین ویپ پاد ای 60 در رنگ های زیادی تولید شده است که زمان خرید میتواند شمارا به چالش بکشد.

بررسی ظاهر درگ ای 60 ووپوو

بررسی فنی درگ ای 60 ووپوو

چیپست انحصاری ووپو قلب تپنده ی ای 60 میباشد. که 60 وات خروجی قدرت به این پادماد میدهد. چیپ (GENE TT2) با مدار های محافظتیی مانند: محافظت در برابر اتصال، دمای بالا، مقاومت کم  کویل و چندین مدار مختلف یکی از هوشمند ترین چیپ های دنیای ویپینگ است. همچنین خروجی دستگاه به دو صورت اسمارت (SMATR) و ار بی ای میباشد(RBA)  در حالت اسمارت درگ ای 60 ووپوو با توجه به میزان مقاومت کویل خروجی وات دستگاه را بین واتیج مناسب هر کویل تنظیم میکند یعنی اگر کویل 0.6 اهم با بازه وات 20 تا 30 وات استفاده کنید. دستگاه اجازه ی استفاده در وات کمتر از 20 و بیشتر از 30 را نمیدهد. و در صورت گذشتن از این میزان با هشدار بیشترین وات یا کمترین وات مواجه خواهید شد. حالت دیگر این پادماد حالت ذخیره انرژی یا (ECO) میباشد. در این حالت اگر ظریت باطری از میزانی کمتر شود مانند تلفون همراه دستگاه از شما میپرسد که ایا میخواهید انرژی خود را بهینه تر کنید یا خیر. اگر این گزینه انتخاب شود. قدرت دستگاه برای ذخیره ی انرژی کمی کمتر از حالت عادی میشود.

در دستگاه درگ ای 60 ووپوو  با توجه به قدرت 60 واتی و خروجی حجم بخار انتظار میرود ظرفیت باطری خوبی نیز داشته باشد. باطری دستگاه از نوع داخلی و جنس لیتیوم یونی میباشد که ظرفیت 2550 میلی امپری دارد. این ظرفیت در بین هم رده های خود عدد خوبی میباشد. باطری دستگاه با درگاه شارژ تایپ سی که بر روی بدنه قرار دارد شارژ میشود. کویل های این ویپ پاد از سری پی ان پی (PNP)  میباشد. کویل های این سری تنوع زیادی دارد و هر شخص با هر سلیقه میتواند از ان استفاده کند. طعم رسانی  درگ با توجه به سری کویل های ان قابل قبول میباشد. نباید انتظار ویپ حرفه ای از ان داشت.

تجربه ی کار با درگ ای 60 ووپوو

در برخورد اول عاشق ظاهر دستگاه شدم. ابعاد خوب وزن عالی. همزمان مشخصات فنی بی نظیر 60 وات قدرت! در نگاه اول با خود گفتم خوب دستگاه کوچک برای کسانی که شرایط استفاده از دستگاه های عادی را ندارند.اما وقتی از درگ ای 60 ووپوو کام گرفتم اول از هرچیز میزان حجم بخار بسیار رضایت بخش بود. یعنی فراتر از انتظار شخص بنده بود. بعد از استفاده طعم رسانی دستگاه هم خوب و قابل قبول بود از سری پی ان پی های قبلی که استفاده کرده بودم بهتر بود.بعد با خودم گفتم حتما باطری کمی دارد. اما 2550 میلی امپر! برای استفاده ی پاد برای بنده حدود 2 روز و نیم جواب داد که به نظرم خیلی عالی بود. دریچه هوای دستگاه هم خوب عمل میکرد هم میشد کامل بست و هم باز باز. رابط کاربری دستگاه ای 60 هم خیلی راحت و ساده هست و راحت میشود ارتباط برقرار کرد. در مجموع دستگاه دوست داشتنی به نظر می اید و من بعد از استفاده رضایت کامل داشتم. و فقط اگر بخواهم یک ایراد بگیرم طعم رسانی نسبتا کمی دارد که با توجه به قابلیت های دیگر درگ ای 60 ووپوو اصلا به چشم نمیاید.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ