ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

نقد و بررسی پادماد بی 60

نقد و بررسی پاد ماد ایجیس بوست 2

GEEKVAPE AEGIS B60

 پاد ماد ایجیس بوست 2 یا بی 60 از برند قدرتمند گیک ویپ این دستگاه زیبا آپدیت شده ی دستگاه پر فروش ایجیس بوست میباشد. که در این نسخه ی جدید تغییراتی در طراحی و قدرت دستگاه و همچنین ظرفیت باطری مشاهده میشود.به همین دلیل نام این دستگاه بوست 2 میباشد نام یگر این مدل ایجیس بی 60 است که بی نشان دهنه ی مدل کویل و عدد 60 قدرت و توان این پاد ماد را نشان میدهد. در این مقاله قرار است پاد ماد قدرتمند از برند گیک ویپ را مورد نقد و بررسی کامل و جامع قرار دهیم. 

بررسی طراحی ایجیس بوست 2 (AEGIS B60)

پاد مادی در ابعاد و اندازه ای عالی باطراحی بسیار شیک ترکیب فلز و چرم که هرشخصی را میتواند راضی کند. کیفیت ساخت بی نظیر بوست 2 دارای استاندارد IP68  است که یعنی در مقابل اب خوردگی و ضربه مقاومت دارد و اجازه ی اسیب به اجزائ داخلی دستگاه را نمیدهد. همین موضوع ارزش خرید این پاد ماد را دوچندان کرده. طراحی حرفه ای و زیبا همراه با کیفیت خوب البته از برند گیک ویپ کمتر از این انتظار نمیرود این برند همواره دستگاه های ویپ و پاد و پادماد باکیفیت و متفاوت تولید کرده.

بررسی طراحی بوست 2

ابعاد دستگاه بی 60 بسیار خوب طراحی شده به طوری که ارتفاع دستگاه تنها 91 میلی متر است. که یعنی نه تنها در دست بسیار خوب جا میشود حتی برای جابجایی میتوان ان را در جیب و یا حتی در کیف قرار داد. برای جابجایی راحت تر و عدم اسیب بر اثر برخورد تصادفی کلید ها یک فقل با سویچ  A-LOCK در کنار دستگاه طراحی شده که حالت کشویی دارد و با قرار دادن ان در حالت قفل میتوان با خیال اسوده دستگاه را در کیف قرار داد.وزن دستگاه با توجه به باطری 2000 میلی امپری و نسبتا بزرگ بی 60 تنها 150 گرم است که اصلا ازار دهنده نمیباشد.

همانطور که انتظار میرود.بوست 2 برند گیک ویپ در رنگبندی بسیار جذاب و سازگار با هر سلیقه ای تولید شده که میتواند نظر هر شخصی را جلب کند.

بررسی فنی ایجیس بوست 2 (AEGIS B60)

برند گیک ویپ با تولید چیپست های میان رده ی خوب با راندمان بالا توانسته دستگاه های بسیار قدرتمند را تولید کند یکی از این دستگاه ها ایجیس بوست 2 (AEGIS B60) میباشد. چیپست قدرتمند AS قدرت خروجی 60 واتی را به این دستگاه داده که میتواند حجم بخار خوبی را زمان کام گرفتن به شخص استفاده کنده بدهد.

همانطور که از نام ایجیس بوست 2 یا (AEGIS B60)  مشخص است. این پاد ماد قدرتمند از سری کویل های بوست یا بی سری گیک ویپ پشتیبانی میکند.کویل های سری بی با مقدار مقاومت های مختلف در بازه اهمی 1.2 و 0.6 و 0.4 و 0.3 و0.2 این قابلیت را به شخص استفاده کننده میدهد که نیکوتین های مختلف جویس و سالت را در بوست 2 استفاده کند.

بررسی فنی بوست 2

منبع تغذیه ی B60 یک عدد باطری داخلی 2000 میلی امپری از جنس لیتیوم یونی است که درون بدنه ی فلزی دستگاه قرار دارد و راندمان و خروج بسیار خوبی دارد که مصرف کننده با یک بار شارژ میتواند مدت زمان نسبتا طولانی از این پادماد استفاده کند. این باطری با درگاه شارژ تایپ سی روی بدنه قرار گرفته شارژ میشود.

نمایشگر 0.96 اینچی تمام رنگی دستگاه اطلاعاتی مانند درصد شارژ،حالت دستگاه،میزان مقاومت و اطلاعاتی در باره ی میزان مقاومت و اهم کویل را به نمایش در می اورد. بوست 2 (AEGIS B60) دارهی چند حالت کامدهی یا همان مود است که با سه بار فشردن دکمه ی فایر میتوان به تنظیمات تغییر مود دسترسی داشت.

تجربه ی کار با ایجیس بوست 2 (AEGIS B60)

ظاهر دستگاه به نظر شخص بنده بسیار زیبا میباشد. باتوجه به رنگ بندی متنوع و زیاد انتخاب سخت است اما زمان در دست گرفتن دستگاه اولین چیزی که متوجه میشود شد کیفیت ساخت بالای بوست 2 میباشد. که حس اطمینان را منتقل میکند البته با وجود ضد ضربه و ضد اب بودن این دستگاه باعث میشود راحت تر استفاده کرد اما کاملا ضد ضربه و ضد اب نیست مقاوم در برابر ضربه و اب هست.

کام دهی خوبی دارد البه انتظار ویپ حرفه ای نباید داشت با توجه به ابعادش حجم بخار خوبی دارد. طعمرسانی قابل قبول در رده ی خود میدهد. در مجموع دستگاه خوبی میباشد. دریچه هوا دقیق و خوب تنظیم میشود از سفت سفت تا دریچه هوای باز باز. خروجی باطری بسیار عالی مدت زمان شارژ صفر تا صد هم در حدود یک ساعت انجام شد.

 

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ