ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

ویپ مورف 3 اسموک نقد و بررسی

ویپ مورف 3 اسموک نقد و بررسی

ویپ اسموک مورف 3

Smok morph3 kit

ویپ اسموک مورف 3 یکی از قدرتمند ترین ویپ های موجود در بازار که به تازگی از سمت قدیمی ترین برند تولید کننده ی ویپ یعنی اسموک معرفی شده. دستگاه دو باطری خوش ساخت با اتومایزر جدید و سری کویل های جدید که با تغییر روند ساخت اتومایزر انتظار های خوبی از این دستگاه میرود.در این بخش از این دستگاه قدرتمند میرود. امروز در این مقاله از اکادمی کلینیک ویپ قرار است ویپ اسموک مورف 3 را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

بررسی طراحی ویپ اسموک مورف 3

ترکیبی از چرم و فلز و هنرنمایی مهندسان و طراحان برند اسموک در 14 رنگ بسیار زیبا. خیلی ساده بگویم زمانی که دستگاه را در دست میگیرید تنها حسی که منتقل میکند با کیفیت بودن است. چرم به کار رفته تا فلز دستگاه که یک رنگ مات دل نشید دارد تا دوخت چرم پشت به جلو ی دستگاه که واقعا دستگاهی شیک و با توجه به قابلیت های این ویپ بی نقص میباشد. لبه های گرد که در دست خوب جا شود دستگاه طراحی محل قرار گیری اتومایزر در وسط که تقسیم وزن به خوبی رعایت شده. اتومایزری زیبا و کار امد حتی ایر فلو که به شکل زنبوری طراحی شده.

ابعاد ویپ اسموک مورف 3 طوری طراحی شده که به راحتی قابل استفاده باشد. ارتفاع ماد دستگاه تنها 88 میلی متر میباشد. در عرض46 میلی متر که به راحتی در دست جا میگیرد. وزن مورف بدون در نظر گرفتن باطری تنها 124 گرم میباشد که در رده ی خود وزن خوب و قابل قبولی دارد.

بررسی ظاهر ویپ اسموک مورف 3

هر چه از زیبایی دستگاه بگویم کم است.طراحی بدنه حتی دکمه های دستگاه زیبا است و با فشردن دکمه ها حس خوبی منتقل میشود.نمایشگر دستگاه علاوه بر کارایی با 5 رنگ مختلف(جلوتر نحوه ی تغییر رنگ گفته میشود.) که زیبایی دستگاه را دوچندان کرده. طراحی متفاوت اتومایزر با دریچه هوا های زیبا نیز در ظاهر دستگاه نقش مهمی را دارد. باطری های ویپ اسموک مورف 3 به صورت خشابی از پایید ویپ وارد دستگاه میشود که قفل درب ان کشویی است . با باز و بسته کردن درب باطری این ویپ متوجه کیفیت بالای ان میشوید. دکمه ی فایر در کنار دستگاه طراحی شده و دکمه های تنظیم در زیر ال سی دی. رنگ بندی هم نیازی به تعریف

بررسی فنی ویپ اسموک مورف 3

قلب تپنده ی اختصاصی اسموک بر روی برد قدرتمند خروجی 230 واتی را به ویپ اسموک مورف 3 داده است. که در بین هم رده های قیمتی خودش قدرت توان خروجی بیشتری دارد. از دیگر قابلیت های فنی این ویپ سیستم قطع کن و یا همان کاتاف 8 ثانیه ای میباشد که در زمان فشرده شدن اشتباهی دکمه فایر بعد از 8 ثانیه تولید بخار قطع میشود و از بروز حادثه جلوگیری میکند. دیگر سیستم های حفاظتی دیگر مورف محافظت از جریان زیاد یا اتصالی . حفاظت در برابر دما ی بالا که در صورت گرمای زیاد ورودی جریان منبع تغذیه ی دستگاه را قطع میکند تا دما به حالت طبیعی برگردد.

منبع تغذیه ی دستگاه از 2 عدد باطری سایز 18650 تامین میشود که با صورت سری به هم متصل و با درگاه شارژ تایپ سی که برروی  بدنه قرار دارد. شارژ میشود. حالت های کام دهی یا همام مود ویپ اسموک مورف 3 دو حالت خروجی پاور و تمچر کنترلر دارد که در حالت پاور به صورت توان خروجی دارد که بین 5 تا 230 وات تنظیم میشود با توجه به میزان مقاومت کویل. در حالت تنظیم دما برای سه آلیاژ مختلف کویل های فنری یعنی نیکل تیتانیوم و استیل خروجی های مختلف دارد. که به صورت دما با قالب فارنهایت خروجی قدرت دارید. بخش دمای دستگاه با توجه به چیپست قدرتمند خروجی خوب و دقیقی دارد که در صورت داشتن اتومایزر مکانیکال میتوانید از ان استفاده کنید.

کانکتور یا بخشی که رابط بین اتومایزر و ماد دستگاه هست از نوع پیچی یا همان 510 است که تمام اتومایزر های سازگار با کانکتور 510 را میتوانید. بر روی ویپ اسموک مورف 3 استفاده کنید.البته اتومایزر فابریکی خود این ویپ با تغییرات انجام شده و کویل جدید برند اسموک خروجی بسیار خوبی دارد.که جلوتر بیشتر در مورد ان صحبت میکنیم. صفحه نمایش 0.96 اینچی تمام رنگی دستگاه اطلاعات خوبی مانند میزان شارژ،میزان توان خروجی و اطلاعاتی در باره ی کویل و میزان کام گیری به شخص استفاده کننده میدهد.

بررسی فنی ویپ اسموک مورف 3

بررسی اتومایزر T-Air subtank

اتومایزری به شدت زیبا با مخزن شیشه ای حبابی از جنس استیل. زیبایی دستگاه را بگزاریم کنار. ایا کارایی نیز دارد؟ در جواب این سوال ابتدا باید این اتومایزر را که همزمان با ویپ اسموک مورف 3 معرفی شده را با شما اشنا کنم. ظرفیت مخزن حبابی ان 5 میلی لیتر جویس را در خود ذخیره میکند. دریپ تیپ دستگاه سایز 810 و کانکتور ان پیچی سایز 510 است. تمام ویپر ها اسموک را با ریزش شدید جویس ان میشناسند اما نکته ی قابل توجه t-air این است که دریچه ی هوا یا همان ایر فلو در بالای اتومایزر کار شده. یعنی ریزش جویس تقریبا صفر است. برند اسموک دستگاه هایی تولید میکند که واقعا قدرتمند و باکیفیت هستند ولی ریزش شدید جویس دارند در این نسخه برای اولین بار ریزش شدید به شدت از بین رفته و دستگاهی بی نقص روانه ی بازار شده. کویل های این اتومایزر با نام TA که از کویل با بافت مش ساخته شده طعم رسانیی دارد که در هیچ دستگاه ویپی نمیتوان پیداکرد.برای شارژ جویس اتومایزر ویپ اسموک مورف 3 یا همان تی ایر باید قسمت بالایی اتومایزر را بچرخانیم تا درب محل ریزش جویس باز شود . اتومایزر تی ایر ساب اهم در دو نسخه 5 میل و یک نسخه ی کوچک تر یعنی 2 میل ساخته شده تفاوت. این دو نسخه در ظاهر شیششه ی مخزن و قطر اتومایزر میباشد. نسخه ی 5 میل با شیشه ی حبابی 33 میلی متر و نسخه ی 2 میل با شیششه ی معمولی 26.6 میلی متر میباشد.

اتومایزر

رابط کاربری ویپ اسموک مورف 3

در مجموع ویپ اسموک مورف 3،  3 دکمه دارد یک دکمه برای فایر و خاموش و روشن کردن که از نظر ابعاد از بقیه بزرگتر است. با 5 بار فشردن دکمه دستگاه را خاموش و روشن میتوان کرد. دو دکمه ی دیگر زیر صفحه نمایش قرار دارد که یکی برای افزایش میزان وات و دیگری برای کم کردن میزان وات استفاده میشود. با نگه داشتن همزمان دکمه ی فایر و دکمه ی کم میتوانید میزان کام شمرده شده در دستگاه را صفر کنید با نگه داشتن دکمه ی فایر و دکمه ی مثبت میتوانید رنگ صفحه نمایش را تغییر داد. با فشردن همزمان دکمه های کم و زیاد دستگاه قفل میشود و دیگر این تنظیمات قابل ویرایش نمیباشد.

رابط کاربری ویپ اسموک مورف 3

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ