ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

سری یو گیک ویپ ویپ نقد و بررسی

سری یو گیک ویپ نقد و بررسی

سری یو گیک ویپ

برند قدرتمند گیک ویپ این بار با تولید دستگاه های به صرفه اما قدرتمند بار دیگر در عرصه ی ویپینگ مورد توجه قرار گرفت. با راه اندازی خط تولید سری یو (U-series) پادسیستم هایی در طرح های مختلف و در بازه ی قیمتی بسیار مناسب تولید کرده. دستگاه های گیک ویپ ای یو ( GEEK VAPE AU) و ونکس یو (Wenax U)  و اوبلیسک یو (Obelisk U) و دیجی یو (DIGI-U) و ساندر یو(Sonder U) از محصولاتی هستند که در این لاین تولید میشوند. بزرگترین نکته ی مثبت این لاین قیمت مناسب و اقتصادی همراه با قذرت قابل قبول و باطری قدرتمند میباشد.هرکدام از این دستگاه ها که اشاره شد. نماینده ی یک لاین از برند گیک ویپ میباشد. برای مثال پاد سیستم گیک ویپ ای یو به معنی نماینده از سری ایجیس این برند میباشد. در ادامه قرار است این دستگاه ها را مورد نقد و بررسی کامل و جامع قرار دهیم.

بررسی کارتریج سری یو گیک ویپ (U-series)

یکی از نکات خوب این سری،کارتریج آن میباشد. نکته ی مهم این است که تمام سری پاد سیستم های این لاین از یک کارتریج واحد استفاده میکنند که به ان کارتریج سری یو میگویند. خصوصیات این محصول این است که با طعم رسانی خوب و ساختار شفافی که دارد میتوان به خوبی مایع داخل آن را مدیریت کرد. این کارتریج با 2 نوع مقاومت به میزان0.7 اهم در بازه وات 16 تا 19 وات و مقاومت 1.2 اهم در بازه ی 9 تا 12 وات تولید شده که به خوبی با تمام دوز های سالت نیکوتین سازگاری دارد. قیمت مناسب عمر مفید بالا از دیگر خصوصیات این محصوص است. لبی کارتریج یو سری گیک ویپ به صورتی طراحی شده که به خوبی در زمان کام گرفتن حس سیگار کشیدن را تامین کند. میزان حجم مخزن این کارتریج برای ذخیره ی سالت نیکوتین 2 میلی لیتر میباشد.که برای استفاده ی روزانه  مناسب است.

کارتریج سری یو گیک ویپ
پادسیستم ای یو از برند گیک ویپ

بررسی گیک ویپ ای یو( GEEK VAPE AU)

این دستگاه کوچک و دوست داشتنی با بدنه ی آلومنیومی و ترکیب با چرم ظاهری دل نشین دارد.ارتفاع گیک ویپ ای یو تنها 9.46 میباشد. که به راحتی به علت طراحی نسبتا نازک ان در جیب جا میشود و در جابه جایی و استفاده هیچ مشکلی ندارد.به علت استفاده ای پلاستیک های با کیفیت و مخصوصی که در بعضی قسمت های این دستگاه استفاده شده مانند زیر دستگاه، قابلیت مقاومت در برابر ضربه های ناگهانی را دارد و به گفته ی خود برند گیک ویپ ای یو در برابر رطوبت های خفیف مقاوم میباشد. حس استفاده از دستگاه بسیار خوب میباشد. با توجه به مشخصات فنی که در ادامه به ان اشاره میکنیم. وزن گیک ویپ ای یو بسیار دل نشین است وزن دستگاه تنها 48.3 گرم میباشد. با توجه به بخش مقدمه که گفته شد هر کدام از این دستگاه ها ، نماینده ی یک لاین از برند گیک ویپ میباشد.

دستگاه ای یو که به ان ایجیس یو نیز میگویند(Aegis U) این پاد سیستم تمام ویژگی های سری ایجیس گیک ویپ را دارد. البته به گفته ی خود برند .( Once for All. Aegis for U.) چیپست های قدرتمند گیک ویپ همیشه به فکر ویپر ها بوده. قدرت 20 واتی که برگرفته از چیپ قدرت مند گیک ویپ ای یو میباشد. قدرت بسیار خوب برای یک پاد سیستم در این ابعاد میباشد. همچنین باطری 800 میلی امپری. به خوبی انرژی الکتریکی مورد نیاز این پاد سیستم را در طول روز تامین میکند. این باطری قدرتمند با درگاه تایپ سی که در زیر گیک ویپ ای یو قرار گرفته شارژ میشود. این دستگاه از کارتریچ های سری یو ساپورت میکند که در تمام مدل ها یکسان است.

بررسی ونکس یو (Wenax U)

پاد سیستم بعدی از سری یو گیک ویپ ونکس یو است. با ظاهری دل نشین با لبه های گرد و سر و ته پلاستیکی که در برابر نفوز اب و ضربه های سخت از خود مقاومت خوبی نشان میدهد. بدنه ای گرد و خوش دست با طراحی عالی از جنس آلومنیومی با ارتفاع8.72 سانتی متری که از یک خودکار هم کوتاه تر است . به علت استفاده از آلیاژ آلومنیوم وزن ونکس یو تنها 50 گرم می باشد. همچنین با طراحی بدنه ی عالی و وزن کم زمان استفاده حس خوبی را منتقل میکند. چیپست

ونکس یو (Wenax U) نیز مانند باقی پاد سیستم های این سری خروجی خوب و قدرتمندی دارد. 20 وات قردت خروجی با باطری 1000 میلی از جنس لیتیوم یونی که به خوبی انرژی الکتریکی مورد نیاز روزانه ی این پادسیستم را به خوبی تامین میکند. و شخص استفاده کننده را از شر تمام شدن شارژ دور میکند. لاین ونکس برند گیک ویپ به باطری های قدرتمند معروف است و این دستگاه نیز این خصوصیت را دارد و به گفته ی خود برند گیک ویپ تمام قابلیت های لاین ونکس که باطری خوب و خروجی پر قدرت است را دارد.( Once for All. Wenax for U) 

بررسی ونکس یو

دیگر خوبی این مدل قابلیت اتصال بند به این پادسیستم است که در بالای دستگاه طراحی شده و یک بند زیبا در کارتن وجود دارد که به راحتی میتوانید. ان را به گردن خود آویزان کنید.و اما تفاوت این مدل با ایجیس یو دریچه هوای قابل تنظیم است. یک اهرم در کناره ی این پاد سیستم قرار گرفته که به وسیله ی ان میتوانید ورودی هوای کارتریج رو کنترل کنید. این قابلیت میتواند برای افراد سیگاری جذاب باشد. یک دکمه هم از جنس سلیکون در پایین دستگاه وجود  ونکس یو (Wenax U)   در رنگ و طرح های مختلف  ساخته شده که در زمان خرید شما را به چالش میکشد.

بررسی اوبلیسک یو

بررسی اوبلیسک یو (Obelisk U)

یک پادسیستم زیبا ترکیب آلیاژ روی و پلاستیک فشرده شده که در طرح ها و رنگ های زیبایی ساخته شده اند. قدرت 20 واتی با باطری 950 میلی آمپر که هم خروجی خوب حجم بخار و هم انرژی الکتریکی مورد نیاز روزانه ی اوبلیسک یو (Obelisk U) کاملا تامین میکند.لبه های گرد و ظرافت دستگاه لبخند رضایت را به لبان خریداران مینشاند. باطری قدرتمند این دستگاه با درگاه شارژ تایپ سی شارژ میشود. ابعاد پاد اوبلیسک یو بسیار مناسب است. به طوری که راحت در جیب جا میگیرد. ارتفاع این پادسیستم تنها 9.23 سانتی متر میباشد. با وزن 60 گرمی و بدنه ی مستحکم حس خوبی در زمان استفاده دارد. 

سری ابلیسک برند گیک ویپ همیشه با تکنولوژی جلو رفته علاوه بر کیفیت بالا، طراحی زیبا و ظریف. خواسته ی مشتریان را تامین کرده در این سری همیشه باطری و مدت زمان شارژ شما را شگفت زده خواهد کرد. به گفته ی خود برند باطری اوبلیسک یو (Obelisk U) در مدت زمان 20 دقیقه فول شارژ خواهد شد یعنی صفر تا صد فقط 20 دقیقه! این دستگاه هم نماینده ی سری ابلیسک است.( Once for All. Obelisk for U). این پادسیستم یک چراغ ال ای دی دارد که وضعیت شارژ پاد را به نمایش  میگزارد.

بررسی دیجی یو (DIGI-U)

یک پادسیستم فلزی باکیفیت. فانتزی و زیبا پر قدرت. و خاص، این ها تماما از خصوصیات دیجی یو (DIGI-U) میباشد. طراحی زیبا و متفاوت این پادسیستم با طرح های فانتزی زیبا میتواند به راحتی نظر شما را جلب کند. گوشه های گرد که زمان استفاده هیچ حس بدی منتقل نمیکند. آلیاژ روی  با رنگ مات دل نشین. دو طرف دستگاه با پلاستیک باکیفیت در طرح های مختلفی ساخته شده که به راحتی میتواند لبخند رضایت را به لبان شما بنشاند. 20 وات قدرت، باطری 1000 میلی آمپری لیتیوم یونی که انرژی مورد نیاز روزانه ی این  پاد سیستم را تامین میکند. ارتفاع دیجی یو (DIGI-U) تنها 7.68 سانتی متر میباشد که برای جا به جایی به راحتی در دست و جیب جا میشود. البته در گوشه ی بالای دستگاه جای بند و آویز دارد که به وسیله ی بند داخل کارتون میتوانید ان را به گردن خود آویزان کنید. وزن دیجی یو 75 گرم میباشد. که جنس فلزی ان حس خوبی را در زمان استفاده منتقل میکند. 

بررسی دیجی یو (DIGI-U)

در کناره ی دستگاه شما یک اهرم برای تنظیم دریچه ی هوا میبینید. که با ان میتوانید ورودی هوا را به داخل کارتریج تنظیم کنید بعد از ان یک ال ای دی در پایین دستگاه مشاهده میکنید. که وضعیت شارژ باطری را میتوانید با ان چک کنید.  اتصال کارتریج که همان سری یو میباشد. به صورت مگنتی است. دیجی یو (DIGI-U) که نام اصلی ان دیجی فلیور یو میباشد دارای سیستم قطع کن 10 ثانیه ای است که زمان اتصالی تنها 10 ثانیه کام میدهد و از آسیب های احتمالی جلوگیری میکند.

ساندر یو گیک ویپ

بررسی ساندریو(Sonder U)

آخرین پادسیستم از سری یو گیک ویپ، دستگاه ساندر یو(Sonder U) میباشد. یک دستگاه ساده و بی درد سر با قیمت اقتصادی. سازگار با تمام سالت نیکوتین ها. با طراحی بسیار ساده. اما پر قدرت. بدنه ی پلاستیکی از جنس پلاستیک مستحکم که زمان استفاده با وزن سبک 40 گرمی ، حس خوبی را منتقل میکند. ارتفاع ساندریو 9.85 سانتی متر است و با طراحی لبه های گرد به راحتی در جیب جا میشود و برای استفاده و جا به جایی بسیار راحت میباشد. 

قدرت 20 واتی این پادسیستم با باطری 1000 میلی آمپریباعث شده مورد توجه بسیاری از خریداران قرار بگییرد.نکته ی مهم این محصول قیمت بسیار مناسب آن است که این قیمت پایین به علت استفاده از پلاستیک برای طراحی بدنه و بسته بندی ساده ی ساندر یو میباشد. باطری قدرتمند که به راحتی 2 روز خروجی شارژ دارد. و قدرت بالای دستگاه بسیار خروجی خوبی دارد. سیستم کام دهی این دستگاه مانند دیگر پاد سیستم های سری یو گیک ویپ به صورت اتوماتیک است و هیچ دکمه ای روی بدنه وجود ند ارد. در یک طرف دستگاه که ال ای دی نشانگر شارژ باطری دارد یک پلاک فلزی با نوشته ی ساندر وجود دارد و پشت این پادسیستم فقط نوشته ی برند گیک ویپ وجود داردو دیگر هیچ.

بررسی کلی

 

کلا برند گیک ویپ به جرعت بزرگترین  تولید کننده ی ویپ در جهان است و با ساختن دستگاه های مختلف و سازگار با هر سلیقه ای محبوب دل ، اکثر ویپر ها هست. دستگاه پر قدرت با کیفیت ، را میتوان از این برند انتظار داشت. سری یو گیک ویپ با قیمت های اقتصادی و مشخصات فنی قابل قبول با طراحی عالی نیز از زمان تولید مورد توجه قرار گرفت. خوبی این سری باطری قدرتمند میباشد که در طول روز دست شما را در پوست گردو نمیزارد و شما از ارور های تمام شدن باطری در امان خواهید بود. کارتریج یو سری نیز که برای این چند دستگاه تولید شده کیفیت خوبی دارد. طول عمر خوب و طعم رسانی قابل قبول. همانطور کهع در بررسی های بالا متوجه شدید، دستگاه های سری یو گیک ویپ از نظر فنی قدرت و باطری اختلاف زیاد و قابل توجه از یک دیگر ندارند. کارتریج های یکسان هم ساپرت میکنند. پس تنها تفاوت ظاهر و متریال ساخت بدنه است که با سلیقه ی هر شخص متفاوت است . اما تنها نکته ی منفی این سری، طعم رسانی نسبتا ضعیف است. نباید انتظار طعم رسانی عالی از این سری داشت. ولی باطری دستگاه ها به خوبی عمل میکند ریزش و خرابی پادسیستم های سری یو نیز معمولی و قابل قبول میباشد.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ

سری یو گیک ویپ