ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

کالیبرن ای زد 3 و جی زد 2 نقد و بررسی

کالیبرن ای زد 3 و جی زد 2 نقد و بررسی

کالیبرن ای زد 3

بار دیگر برند یوول اسطوره تولید کننده ی پادسیستم در دنیای ویپینگ این سری با تولید یک اثر هنری با مشخصات فنی قدرتمند. در عرصه ی ویپینگ  قدرتنمایی کرد. کالیبرن ای زد 3 و جی زد 2 این پادسیستم های دوست داشتنی از لاین کالیبرن برند یوول با ابعاد بسیار کوچک و بدنه ی الومنیوم  و وزن کم که مهم ترین نقطه قوت این دستگاه ها میباشد توجه بسیاری از ویپر ها را به خود جلب کرده.شاید خیلی ها با دیدن دستگاه به خاطر ابعاد کوچک ان انتظار یک دستگاه قدرتمند را نداشته باشند. اما با نگاه به مشخصات فنی متوجه میشوید.که با یک پادسیستم قدرتمند و با کیفیت روبه رو هستید. امروز در اکادمی کلینیک ویپ قرار است این دو دستگاه دوستداشتنی از برند یوول را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

بررسی فنی ای زد 3

چیپست قدرتمند انحصاری یوول با باطری لیتیوم یونی قدرتی معادل 17 وات را به کالیبرن ای زد 3 داده است. که با توجه به کارتریج یوول ای 3 که در نسل قبلی این دستگاه نیز به کار رفته طعم رسانی فوق العاده ای دارد. که به جرعت بر روی پاد سیستم دیگری همچین طعم رسانی را تجربه نکردم. باطری قدرتمند 750 میلی آمپری لیتیوم یونی که در دستگاه قرار گرقته . در طول روز به خوبی انرژی الکتریکی مورد نیاز ای زد 3 را به صورت عالی تامین میکند که با یک بار شارژ به خوبی 24 ساعت خروجی میدهد و شخص استفاده کننده را از دردسر های تمام شدن باطری دور میکند.مکانیزم کام دهی این پادسیستم کاملا اتوماتیک است که به وسیله ی سنسوری که در زیر کارتریج قرار گرفته است انجام میشود.

کالیبرن ای زد 3  هیچ دکمه ای برای کام دهی و تنظیم ندارد و تمام کار ها به صورت اتوماتیک انجام میشود. به این علت استفاده از این پاد سیتم برای افراد سیگاری بسیار راحت و لذت بخش خواهد بود.کارتریج های این پادسیستم از مدل ککالیبرن ای 3 میباشد که جزء جدید ترین کارتریج های تولیدی این برند میباشد . بازه مقاومت این کارتریج بین 0.8 تا 1.0 اهم میباشد. که با تمام دوز های نیکوتین سالت ها سازگار است و کام بسیار نرمی میدهد. حجم کارتریج 2 میل میباشد که با مصرف متوسط برای یک روز کافی میباشد. اتصال کارتریج ای زد 3 به صورت مگنتی است که به خوبی به وسیله ی پین های طلایی با برد الکتریکی اتصال برقرار میکند.

نقد و بررسی فنی کالیبرن ای زد 3

بررسی طراحی ای زد 3

یکی از به روزترین تکنولوژی های ویپینگ دنیا در بدنه ای آلومنیومی که باعث شده وزن کالیبرن ای زد 3 زیر 40 گرم باشد. یک سبکی دل نشین با بده ای به رنگ مات . حس خوبی را منتقل میکند. همچنین طرح مرمره ای کناره های دستگاه که مانع لیز خوردن ان میشود. مهم ترین بخش طراحی این پاد سیستم، ابعاد و ازتفاع آن است که نصف یک خودکار میباشد. و به خوبی در کف دست جا میگیرد. ارتفاع دستگاه تنها.6.89 میلیمتر است یعنی کمتر از 7 سانتی متر. به خوبی در کف دست پنهان میشود. پایین دستگاه یک طرح سوزنی کلمه ی caliburnبرش داده شده که در پشت ان ال ای دی هایی برای نشان دادن وضعیت شارژ باطری و ارور های دستگاه قرار گرفته که زمان کام گیری به زیبایی هرچه تمام روشن میشود. بالای دستگاه یک جا برای اتصال بند قرار گرفته که میتوان کالیبرن ای زد 3  را با بند هاب مختلف به گردن اویخت. اما بر خلاف مدل های دیگر هیچ بندی در درون بسته ی دستگاه وجود ندارد.و باید جداگانه تهیه شود.این کار شاید به خاطر این باشد که قیمت دستگاه مناسب شود.

بررسی ظاهر کالیبرن ای زد 3

چون ای زد 3 نه بند گردنی دارد و نه کارتریج اضافه. درگاه شارژ ای زد 3 تایپ سی میباشد که صفر تا صد شارژ دستگاه زیر یک ساعت انجام میشود. همچنین این پادسیستم در رنگ بندی مختلف برای تمام سلیقه ها تولید شده و لبخند رضایت را به لب مشتریان مینشاند.

تفاوت کالیبرن ای زد 3 و جی زد 2

کالیبرن جی زد 2 نسخه ی قوی تر ای زد 3 میباشد. روی کاغز تفاوت زیادی ندارد. همان قدرت یعنی 17 وات. باطری 100 میلی امپر قوی تر یعنی 850 میلی امپر. که قطعا راندمان بهتری دارد. و تفاوت اصلی این مدل با ای زد 3 کارتریج ان میباشد. کالیبرن جی زد 2 از کارتیریج و کویل کالیبرن جی 2 را ساپرت میکند. یعنی مکانیزم کویل و کارتریج  دارد ک از هم جدا است و از کویل های جی 2 را ساپرت میکند که قدرت کام دهی نسبتا بیشتری دارد. همچنین دستگاه کالیبرن جی زد 2 دارای دریچه ی تنظیم هوا هست که میتوان ورودی هوا به کویل را نتظیم کردکه کالیبرن ای زد 3  همچین قابلیتی ندارد. از نظر ظاهری جی زد 2 طراحی متفاوتی دارد ابعاد دستگاه کمی بزرگ تر است ارتفاع دستگاه 72.5 میل میباشد که تفاوت زیادی حس نمیشود. با توجه به ظاهر و باطری بزرگ تر وزن جی زد 2 نیز حدود 4 گرم سنگین تر شده. از نظر طراحی این پادسیستم. ترکیبی از پلاسیتیک فشرده ی باکیفیت و آلومنیوم میباشد پشت دستگاه پلاستیک پشت دستگاه با لبهی الومنیوم با ال ای دی زیبایی به هم متصل شده که طرح ار جی بی زیباییی دارد که زمان کام گیری چشم را مینوازد.در کل تفاوت زیادی از نظر سخت افزاری ندارند و اگر دنبال کام نرم هستید ای زد 3 و اگر دنبال قدرت و کام سنگین هستید جی زد 2 برایتان مناسب است. و بیشتر تفاوت این دو مدل که با هم معرفی شده اند. از نظر طراحی و ظاهر بدنه میباشد.

تجربه ی کار با کالیبرن ای زد 3 و جی زد 2

هر دو دستگاه ظاهر فوق العاده ای دارند. ابعاد و وزن این دو پاد سیستم بسیار دل نشین کیفیت ساخت خیلی خوبی دارد. با این ابعاد کم زمانی که به دستگاه نگاه میکنید. و در دست میگیرید هیچ نقصی ندارد.سبک زیبا و قدرتمند باطری جی زد 2 نسبت به ای زد 3 تفاوتی ندارد و زمان استفاده فرقی حس نمیکنید. ال ای دی جی زد 2 بسیار زیبا میباشد و پلاستیک پشت دستگاه حس خوبی منتقل میکند. و زمانی که از دستگاه ها کام میگیرید. متوجه جادوی یوول میشوید کامی که شاید هیچ وقت مثلش را پیدا نکنید . کام نرم که به خوبی دهان را پر میکند. ای زد 3 کام نرم تری نسبت به جی زد 2 دارد اما جی زد 2 قشنگ حجم بخار دل نشینی تولید میکند. در مجموع کسانی که عاشق دستگاه کوچک و سبک هستند و شرایط استفاده از دستگاه های بزرگ را ندارند ای زد 3 و جی زد 2 تجربه ی خوبی برای شما خواهد بود.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ