ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

وینچی 3 ووپوو

Voopoo vinci 3

تعمیرات ویپاد وینچی 3

بردالکتریکی وینچی3

تعمیرات ووپوو وینچی 3(voopoo vinci 3) پادماد جدید و جذاب برند ووپوو ورود این دستگاه جدید به مجموعه کلینیک ویپ برای تعمیرات باعث تعجب بنده شد. فکر نکنم از تاریخ معرفی این دستگاه3 ماه گذشته باشه به هر حال  ما تصمیم گرفتیم در این مقاله تجربه ی تعمیر این دستگاه خراب را با شما به اشتراک بگزاریم.

معرفی وینچی 3 (Voopoo vinci 3)

وینچی 3 (voopoo vinci ) جدیدترین پاد ماد برند ووپوو از سری معروف وینچی که تمام ویپرها با این سری دوست داشتنی اشنایی دارند. کام دهی این دستگاه دوگانه میباشد که با استفاده از سنسور کار شده روی برد الکتریکی کام دهی کاملا اتوماتیک را برای شما دارد.1800 میلی امپر باطری لیتیوم یونی که درون دستگاه کار شده اجازه ی ویپینگ در بازه ی قدرت 5 تا 50 وات را برای شخص استفاده کننده در تایم حدودی یک روز را به ارمغان می اورد. همچنین این باطری با استفاده از درگاه تایپ سی که بالای دستگاه قرار دارد شارژ میشود.

این دستگاه دوکاره است هم قابلیت استفاده از جویس های فری نیکوتین هم سالت نیکوتین را دارد.تمام تنظیمات دستگاه از طریق دکمه ای که روی بدنه قرار گرفته شده انجام میشود. که از صفحه نمایشی که برای ان قرار گرفته قابل مشاهده است.جنس فلزی بدنه در زمان استفاده حس خوب و با کیفیت بودن را به مخاطب القا میکند.

 

برد الکتریکی این مرل مانند باقی مدل های برند ووپوو حساسیت بالایی در مقابل گرما و ریزش جویس دارد به خصوص بخش سنسور مکش که در صورت کوچک ترین ریزش اسیب میبیند اما با توجه با دکمه ی فایری که دارد نگرانی زیادی جهت رفع این عیب نمیماند و در صورت اسیب به راحتی رفع میشود.

برای تعمیرات ویپ و پادسیستم و مدل ووپوو وینچی3 میتوانید به مجموعه ی کلینیک ویپ مراجعه کنید.

به هیچ عنوان برای تعمیرات ویپ و پادسیستم به تعمیرکاران موبایل مراجعه نکنید. تعمیر ویپ کاری تخصصی است و با تعمیرات دیگر متفاوت میباشد.

گالری تصاویر

ثبت در خواست تعمیرات ویپ و پادسیستم