ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

نمونه کار تعمیر پاد زیرو 2

تعمیر پاد زیرو 2 از برند ویپرسو (vaporesso zero 2)
برد زیرو 2 ویپرسو

تعمیر پاد زیرو 2 :پادسیستم دوست داشتنی برند ویپرسو زیرو 2 که با طراحی زیبا و خواص خود حس خوبی را به مصرف کننده منتقل میکند و همین موضوع باعث شده خیلی از مصرف کنندگان پاد از این پادسیستم استقبال کنند. باطری دستگاه 800 میلی امپر میباشد که زمان باز کردن دستگاه متوجه اندازه ی بزرگ ان میشوید. با این حال وزن دستگاه با توجه به بدنه ی فلزی تنها 63 گرم میباشد.

قدرت این پاد سیستم 11 وات میباشد.که به نظر کم میاید ولی زمان استفاده متوجه خروجی خوب ان میشوید. باطری خوب و قدرت خوب این دستگاه باعث شده  این پادسیستم با یک بار شارژ یک روز کامل را پاسخگو باشد. محل اتصال کارتریج با بدنه ی پاد به صورت مگنتی میباشد که به وسیله ی دو عدد پین زیر دستگاه اتصال کویل و بخش فرمان دستگاه صورت بگیرد. تعمیر پاد زیرو 2 با توجه به برد خوب و باکیفیت بسیار ساده میباشد و تقریبا هر تعمیری را میتوان روی برد ان انجام داد. بر روی برد دستگاه 4 عدد ال ای دی وجود دارد که زمان کام گیری با الگوی زیبایی روشن میشود و حالت های مختلف دستگاه را نشان میدهد.

تعمیر پاد زیرو 2

کامگیری زیرو 2 به صورت اتوماتیک انجام میشود. به وسیله ی سنسور مکش زیر کارتریج هنگام کام گیری عمل فایر انجام میشود. این سنسور زمانی که جویس بر اثر ریزش جویس وارد دستگاه میشود میتواند به سادگی اسیب ببیند. و منجر به فایر اتومات یا عدم کام دهی شود. به صورتی که زمان کام گرفتن هیچ عملی و هیچ چراقی برروی دستگاه روشن نمیشود. دستگاه فوق با مشکل عدم کامدهی به مجموعه ی کلینیک ویپ ارسال شده بود که با تعویض سنسور مثل روز اول شد و تقدیم به مشتری عزیز گردید. اگر از این پادسیستم دوست داشتنی استفاده میکنید. مراقب ریزش و نفوز جویس به داخل دستگاه باشید تا مدت زمان زیادی را از دستگاه خود استفاده کنید.

گالری تصاویر

ثبت در خواست تعمیرات ویپ و پادسیستم