ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

آی پی ایکس 80 اسموک نقد و بررسی

آی پی ایکس 80 اسموک نقد و بررسی

موضوع آی پی ایکس 80

برند اسموک،قدیمی ترین برند تولید کننده ی ویپ و پادسیستم و پادماد. که به جرعت میتوان در دستگاه های این مدل کیفیت،قدرت و زیبایی را دید.آی پی ایکس 80 نیز یکی از محصولات خوب و پر طرفدار این برند میباشد که با ظاهری زیبا و کیفیت ساخت خوب توانسته در بازار ایران بدرخشد و توجه خیلی از ویپر ها را به خود جلب کند. یکی از قابلیت های خوب این دستگاه دوکاره ، قابلیت مقاومت دستگاه در برابر ضربه و آب میباشد. که عمر مفید دستگاه را بالا میبرد. علاوه بر ان آی پی ایکس 80 یک دستگاه دوکاره میباشد که قابلیت مصرف سالت و جویس را دارد. امروز در این مقاله از آکادمی کلینیک ویپ قرار است این پادماد زیبارا مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

سر فصل ها

بررسی طراحی آی پی ایکس 80

یکی از خوبی های این مدل کوچک بودن ان است. همانطور که میدانید با کوچک شدن ابعاد دستگاه کیفیت خروجی و قدرت ان کاهش پیدا میکند. در این چالش برندی موفق است که بتواند ویپی کوچک اما پر قدرت تولید کند. برند اسموک باتوجه به خواسته های مشتریان خود آی پی ایکس 80 را طوری طراحی کرده که در استفاده ی روز مره حس خوبی را به شما منتقل کند. پشت دستگاه طوری میباشد که به خوبی در کف دست شما قفل شود و از دست شما لیز نمیخورد. ابعاد این پادماد با ارتفاع10.7 سانتی متر طوری طراحی شده که زمان قرار گیری در جیب و کیف هیچ مزاحمتی برای شما نداشته باشد. جنس بدنه ترکیبی از آلیاژ روی و چرم و سیلیکون میباشد. متریال استفاده شده بسیار باکیفیت بوده و قسمت زیر دستگاه و روی ان با سیلیکون طراحی شده که قابلیت مقاومت در برابر نفوذ اب و گرد و قبار را به آی پی ایکس 80 میدهد. حتی برای درگاه شارژ دستگاه یک درپوش طراحی شده که از ورود هرگونه مایع و گرد غبار به داخل برد دستگاه جلوگیری کند.

بررسی طراحی آی پی ایکس 80

روی دستگاه در جایی که شما یک صفحه نمایش رنگی0.96 میبینید. 3 عدد دکمه طراحی شده که میتوانید با ان دستگاه را کنترل کنید. پشت این پاد ماد از چرم هایی با طرح و رنگ مختلف طراحی شده. که در برخی مدل نوشته ی اسموک(SMOK) را مشاهده میکنید. بین این چرم و سیلیکون روی دستگاه یک نوار از جنس پلاستیک فشرده را میبینید که در رنگ ها و طرح های مختلف رنگ ان متفاوت است. آی پی ایکس 80 در رنگبندی متفاوتی طراحی شده که برای تمام سلیقه ها و استایل ها مناسب است.

بررسی فنی آی پی ایکس 80

بررسی فنی آی پی ایکس 80

از نوع و مشخصات چیپست استفاده شده در آی پی ایکس 80 ، برند اسموک چیزی نگفته اما از خروجی 80 واتی ان و سرعت فایر0.001ثانیه ای ان مشخصص است که چیپست قدرتمندی دارد. که میتواند هم روی حالت پاد و هم ویپ خروجی بسیار خوبی داشته باشد. منبع تامین انرژی مورد نیاز این پادماد از یک باطری داخلی 3000 میلی امپری است که از یک درگاه تایپ سی که در زیر دستگاه طراحی شده شارژ میشود. قدرت 80 واتی ، باطری 3000 میلی امپر وزن تنها 130 گرم. این مشخصات یک دستگاه قدرتمند میباشد. اکثر پادماد ها قدرت کافی برای ویپ بودن را ندارند. یعنی بیشتر پادسیستم قویی هستند تا ویپ. برای مصرف جویس شما نیاز به وات و قدرت زیاد دارید. دستگاه ای پی ایکس با داشتن قدرت کافی و باطری قدرتمند امکان استفاده از ویپ را به خوبی برای شما فراهم خواهد کرد.

صفحه نمایش تمام رنگی این پادماد اطلاعات خوبی در مورد میزان شارژ دستگاه اندازه ی قدرت خروجی یا همان واتیج تعداد کام گرفته شده از دستگاه را برای شما به نمایش میگذارد. علاوه بر ان با استفاده از دکمه ی بالای صفحه نمایش میتوانید دستور فایر را به دستگاه بدهید. با 5 بار فشردن این دکمه میتوانید دستگاه را خاموش و روشن کنید و با 3 بار فشردن میتوان کل این پادماد را قفل کرد این قفل میتواند از سوختن کویل در زمان فشرده شدن احتمالی دکمه جلوگیری کند. دو عدد دکمه برای تنظیم کردن میزان قدرت خروجی در پایین صفحه نمایش طراحی شده. با نگه داشتن هم زمان این دکمه ها میتوانید ان ها را قفل کرد تا در زمان استفاده و جابه جایی واتیج تنظیم شده به هم نریزد.

کارتریج آی پی ایکس 80 سازگار با دو مدل کویل سری rpm وrpm2 میباشد. این دو مدل کویل با داشتن مقدار مقاومت های مختلف امکان استفاده از تمام میزان نیکوتین های جویس و سالت را به شما میدهد. یعنی با این دو مدل کویل تمام جویس ها با نیکوتین های مختلف را میتوانید در دستگاه های اسموک استفاده کنید. مدل المنت های به کار رفته در این کویل ها هم به صورت رگولار و هم به صورت مش میباشد که مدل رگولار مناسب مصرف جویس های نیکوتن بالا میباشد که مصرف ان را برای شما سبک تر و دل نشین تر میکند. مدل مش برای طعم رسانی و مصرف جویس های نیکوتین پایین طراحی شده. و با این کویل ها میتوانید طعم رسانی فوق العاده خوبی را تجربه کنید. پیشنهاد بنده برای مصرف سالت کویل های سری ار پی ام و برای جویس کویل های سری ار پی ام دو میباشد. زیرا کویل های ار پی ام میزان مقاومت های 0.8 و 1.2 دارد که برای مصرف سالت بسیار مناسب میباشد. البته کارتریج فابریک آی پی ایکس 80 تنها از کویل های سری ار پی ام دو پشتیبانی میکند و همراه دستگاه دو عدد کویل سری ار پی ام دو با مقاومت های 0.6 (مناسب مصرف سالت) و کویل مش 0.16 (مناسب مصرف جویس ) وجود دارد.ظرفیت کارتریج این مدل نیز 5.5 میلی متر میباشد که مناسب با مصرف روزانه ی هر شخص طراحی شده.

تجربه کار با آی پی ایکس 80

ظاهر بسیار زیبا و متفاوتی دارد. نسبت به هم رده های خود مشخصات فنی بسیار بهتر در نتیجه ارزش خرید بالاتری دارد. این ارزش خرید با استاندارد IP68 که دارد بالا تر میرود.متریال ساخت در زمان استفاده حس خوبی را منتقل میکند. زمان استفاده از این پادماد فوق العاده اول از همه طعم رسانی دستگاه شمارا شگفت زده خواهد کرد. بعد از ان قدرت و حجم بخار قابل قبولی نسبت به قیمت و ابعاد دستگاه را تجربه میکنید. یعنی تا اینجای داستان بهترین پادماد در رنج قیمت خود. اما آی پی ایکس 80 مانند باقی دستگاه های برند اسموک علاوه بر قدرت و طعم رسانی فوق العاده بالا ریزش جویس نسبتا زیادی دارد. یعنی اگر با این مورد لیکینگ آشنایی نداشته باشید میتواند مورد ازار دهنده ای برایتان باشد. غیر از این دستگاه ای پی ایکس بسیار در برابر نوسان برق حاصل از استفاده ی شارژرفیک یا فندکی ماشین بسیار حساس است. و حتی اگر یک بار از شارژر های نامناسب برای شارژ این پادماد استفاده کنید امکان اسیب جدی در بخش شارژ وجود دارد. پس اگر با این دو موضوع مشکلی نداشته باشید و بتوانید از شارژر مناسب و اصلی استفاده کنید و موضوع ریزش را با مصرف درست و سرویس دوره ای مرتب مهار کنید. آی پی ایکس 80 تجربه ای فوق العاده از یک پادماد را میتواند برای شما داشته باشد.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ