ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

تلیما مینی نقد و بررسی

تلیما مینی لاست ویپ نقد و بررسی پادماد

Lostvape thelima mini

تلیما مینی پادماد قدرتمند و باکیفیت برند لاست ویپ. در مقاله ی بررسی اورسا بیبی پرو نیز گفته بودم زمانی که نام برند لاست ویپ به گوش میرسه، انتظار دستگاه قدرتمند همراه با ظاهر خوب و باکیفیت باید داشت این پاد ماد 45 واتی نیز به خوبی این انتظار را تامین کرده. دستگاه با کارایی بالا همراه با ظاهری عالی. در این مقاله از آکادمی کلینیک ویپ قرار است پادماد تلیما مینی را مورد نقد و بررسی کامل و جامع قرار دهیم.

بررسی طراحی تلیما مینی

یک دستگاه قدرتمند با مشخصات فنی قابل قبول در بدنه ای از جنس فلز بسیار مقاوم و باکیفیت. که در رنگ بندی های متنوعی تولید شده. تلیما مینی یک دستگاه دوکاره با قابلیت مصرف جویس و سالت میباشد.که در بین دستگاه های دوکاره ابعاد خوبی نیز دارد به طوری که ارتفاع دستگاه تنها 7 سانتی متر میباشد. یعنی برای جابه جایی دستگاه به راحتی میتوانید ان را در جیب و کیف خود بگذارید. تلیما مینی با توجه به فلزی بودن بدنه ی ان وزن حدودی 137 گرمی را دارد که در زمان استفاده احساس بدی را منتقل نمیکند. و سنگینی دلنشینی دارد.یک بنده ی فلزی تقریبا استوانه ای طور با لبه های گرد که پشت نیم دایره ای شکل دستگاه با چرم به طرح های فوق العاده ای طراحی شده. که نظر هر ویپری را میتواند جلب کند.

علاوه بر ان روی دستگاه یک دکمه ی نسبتا بزرگ برای فایر کردن وجود دارد. زیر دکمه ی فایر یک نمایشگر 0.69 اینچی سیاه سفید وجود دارد که اطلاعات خوبی از دستگاه را به یوزر میدهد قرار دارد. در نهایت دکمه های تنظیم و درگاه شارژ تایپ سی در پایین دستگاه دیده میشود.

بررسی فنی تلیما مینی

بررسی فنی تلیما مینی

قلب تپنده ی کوئست (QUEST) که به جرعت یکی از بهترین چیپست های میان رده ی بازار است قدرت 45 واتی را به تلیما مینی داده است. این قدرت برای دستگاه پادمادی با این ابعاد کم قدرت قابل قبولی است. انرژی مورد نیاز دستگاه از طریق باطری لیتیوم یونی 1500 میلی امپری که درون دستگاه قرار دارد تامین میشود که این باطری از طریق درگاه تایپ سی شارژ میشود.  صفحه نمایشگر دستگاه اطلاعاتی مانند درصد شارژمیزان قدرت خروجی مقدار مقاومت کویل  را به نمایش میگزارد. قسمت اتومایزر دستگاه تلیما مینی به وسیله ی کانکتور 510 که پیچی میباشد اتومایزر به ان متصل میشود.

بررسی طراحی تلیما مینی

تلیما مینی دستگاه دوکاره میباشد. یعتی اتومایزر ub lite tank که برروی دستگاه قرار دارد قابلیت دوکاره بودن به ان داده و با تعویض قطعه کویل و تنظیم کردن واتیج دستگاه میتوانید قابلیت ویپ و پاد را در دستگاه داشت.  قدرت 45 واتی دستگاه با قابلیت تنظیم کردن باعث شده این دستگاه هم روی پاد قدرت خوبی داشته باشد و هم در حالت ویپ خروجی و حجم بخار خوبی داشته باشد.

اتومایزر UB LITE TANK

اتومایزر تلیما مینی با ابعاد کوچک و ظاهر دوست داشتنی با لبی یی طراحی شده که کام گیری را دل نشین تر کند و در زمان استفاده حس بهتری داشته باشید. هم چنین با دو مخزن، حبابی با ظرفیت 5 میلی لیتر و ساده 3.5 میلی متر مناسب برای هر سلیقه ای تولید شده . همانطور که از نام اتومایزر مشخص است یوبی لایت تانک از کویل های سری یوبی لایت UB LITE) ) پشتیبانی میکند که این سری کویل ها چندیل سری مقاومت  برای استفاده ی سالت و جویس دارد. مخزن اتومایزر یوبی لایت از بالا پر میشود و برای استفاده ی بهتر دو عدد دریپ تیپ با حال های مختلف MTLو DTL برای استفاده ی راحت تر کاربر تولید شده. دیگر خصوصیات این اتومایزر دریچه هوای چند حالته ی ان است که میتوان با توجه به نیاز ان را تغییر داد.

تجربه ی کار با تلیما مینی

تلیما مینی ابعاد کوچک و دل نشینی دارد. رنگ بندی جذاب و طرح های دوست داشتنی زیبا . من از رنگ سیلور یا (SELVA SILVER) استفاده میکنم رنگ سبز چرم دستگاه واقعا زیباست. اتومایزر تلیما با لبی ام تی ال ظاهر زیبایی دارد. زمان استفاده از دستگاه حس خوبی داشتم . حتی از فشردن دکمه های ان تا کام گرفتن. خروجی دستگاه با توجه با واتیج قابل قبول است نباید انتظار ویپ حرفه ای از ان داشت در رده ی خود ارزش خرید دارد. باطری دستگاه در استفاده ی سالت و وات 12 حدود یک و نیم روز با یک بار شارژ جواب استفاده ی من را داده است. طعم رسانی این پاد ماد در رده ی متوسط قرار میگیرد و طعم رسانی و تفکیک طعم حرفه ای ندارد. اما قابل قبول است. بیشتر از هر چیزی ابعاد و وزن کم دستگاه این پاد ماد را با ارزش کرده و تمام افراد با هر شرایطی میتوانند از ان استفاده کنند.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ