ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

UWELL CALIBURN EXPLORER

کالیبرن اکسپلورر یوول نقد و بررسی

موضوع: کالیبرن اکسپلورر یوول

و این بار یکی از قوی ترین و جدید ترین پادسیستم برند یوول. این برند با معرفی کالیبرن اکسپلورر با نوآوری و خلاقیت بسیار بالا توانست توجه بسیاری از ویپرهارا به خود جلب کند. به هر یک از بخش های این دستگاه نگاه کنید متوجه میشوید که این پاد از هر نظر قدرتمند تر و متفاوت تر میباشد.باتری خوب طراحی زیبا. قدرت خروجی بالا تماما بخشی از خصوصیات مدل اکسپرورر میباشد. مکانیزم کام دهی دوطرفه با خلاقیت هرچه تمام این پاد زیبا را از تمامی مدل های حال حاضر متمایز کرده در این مقاله از آکادمی کلینیک ویپ قرار است. این پادسیستم زیبا و متفاوت را باهم نقد و بررسی کنیم.

سر فصل ها

بررسی طراحی کالیبرن اکسپلورر یوول

یک پادسیستم با طراحی قلمی مانند دستگاه جی 2 که یکی از پرفروش ترین مدل های این برند بوده. اما کمی بزرگ تر و ضخیم تر یعنی ارتفاع کالیبرن اکسپلورر یوول 128 میلی متر میباشد. که این ارتفاع با توجه به مشخصات فنی قدرتمند طبیعی است. یک ذره ارتفاع دستگاه زیاد در نظر گرفته شد اما به خاطر وزن سبکی که دارد زمان قرار گیری در جیب اصلا حس بدی منتقل نمیکند. جنس بدنه ی این پاد از آلومنیوم میباشد که وزن دستگاه به علت استفاده از این الیاژ سبک تنها 55 گرم است. در کل بدنه ی اکسپلورر طوری طراحی شده که در زمان قرار گیری در دست با لبه های گرد و صیقلی بسیار ظریف خوش دست به نظر میرسد.

بالای دستگاه در دو سمت یک حفره ی بیضی شکل طراحی شده که امکان چک کردن میزان جویس داخل مخزن  این پادسیستم را برای شخص استفاده کننده فراهم کرده. یکی از جذاب ترین بخش های طراحی این پادسیستم طراحی دکمه ی اصلی ان است. این دکمه که در ظاهر یک دکمه است 4 جهت دارد که با فشردن هر یک از این جهت یک دستور خاص یه دستگاه ارسال میشود که جلوتر بیشتر در مورد کارایی هر یک از جهت ها  و دکمه صحبت میکنیم.

بررسی طراحی کالیبرن اکسپلورر یوول

این دکمه که به شکل یک گل طراحی شده کارایی برای کام گیریی ندارد و فقط میتوانید تنظیماتی را برای کامدهی به دستگاه اعمال کنید. دو دو جهت چپ و راست این دکمه دو عدد ال ای دی برای تشخیص وضعیت نیز کار شده. همانند دیگر مدل های برند یوول پایین این پادسیستم یک پلاک فلزی با نوشته ی کالیبرن (calliburn) قرار گرفته.

زیر کالیبرن اکسپلورر یوول یک درگاه شارژ تایپ سی برای شارژ کردن باتری وجود دارد. پشت دستگاه تقریبا چیزی وجود ندارد و پایین بدنه فقط نوشته ی یوول به چشم میخورد. مدل اکسپلورر مانند باقی مدل هایی یوول که برای طراحی و ظاهر ان بسیار وقت گذاشته میشه نیز در رنگ های مختلف و زیبا برای هر نوع سلیقه ای ساخته شده.

بررسی فنی کالیبرن اکسپلورر یوول

کالیبرن اکسپلورر یوول

اول از همه از تفاوت این مدل با مدل های دیگه بگوییم اکسپلورر چگونه توانست نظر ها را جلب کند ؟ با نوآوری مهندسان یوول. که برای اولین بار در دنیای ویپینگ یک دستگاهی طراحی کردند کارتریج دو طرفه داشت یعنی چه؟ یعنی کارتریج دستگاه متشکل شده از دو مخزن با حجم 2 میل میباشد که از پایین دو عدد کویل داخل ان قرار میگیرد. و از بالا یا لبی یکی میشود. این قابلیت حق انتخاب فوق العاده زیادی را برای ترکیب کردن جویس ها بایک دیگر و یا حتی استفاده ی دو طعم مختلف را با یک دستگاه به شخص استفاده کننده میدهد. 

یعنی یوول در این مدل یک کارتریج با دو مخزن و دو کویل مجزا در اختیار شما قرار میدهد و هر کاری که دوست داشته باشید میتوانید با ان انجام بدید میتوان دو طعم مختلف در ان ریخت و هر زمان از هرکدام که بخواهید  میتوانید استفاده کنید. بخش بعدی که توجه همه را جلب کرده طراحی یکپارچه دکمه ی اصلی ان است.یک دکمه به شکل گل دارای 4 جهت و 4 دکمه میباشد.

کالیبرن اکسپلورر یوول جند حالت کام دهی دارد. با فشردن دکمه ی بالاهمزمان هر دو مخزن و هر دو کویل با دریافت فرمان فایر که از سنسور اتومات دستگاه ارسال میشه، شروع به تولید بخار میکنند یعنی هر بخار حاصل از کام گرفتن ترکیب 50/50 از هر دو مخزن است. یعنی اگر در یک مخزن طعم سیب بریزید و در مخزن دیگر طعم منتول یا نعنا ریخته باشید. طعمی که از کامگرفتن دریافت میکنید طعم سیب یخ هست. با فشردن دکمه ی پایین دستگاه و کام گرفتن دستگاه به صورت یکی در میان از هر کارتریج به شما کام میدهد یعنی با یک کام طعم سیب دریافت میکنید و کام دیگر طعم نعنا یا منتول. دو جهت باقی مانده که در سمت چپ و راست دستگاه قرار دارد شما از همان مخزن میتوانید کام بگیرید یعنی اگر در مخزن سمت راست طعم سیب داشته باشید به فشردن دکمه ی سمت راست فقط همان طعم سیب را میتوانید استفاده کنید.

این قابلیت فوق العاده به شما اجازه ی ترکیب دو طعم مختلف بدون خراب شدن سالت نیکوتین و تولید یک طعم فوق العاده را میدهد. سیستم کام دهی اکسپلورر فقط به صورت اتوماتیک است که وسیله ی سنسور زیر کارتریج امکان پذیر است و دکمه های رو ی بدنه فقط رای اعمال تنظیمات متفاوت است. و کارایی دیگری ندارد. قدرت اعلامی از سمت برند یوول برای این پادسیستم36 وات است که برای هر مخزن خروجی معادل18 وات دارد و زمان کامگیری حجم بخار بسیار خوبی را برای شما به وجود می آورد. انرژی الکتریکی مورد نیاز برای این دستگاه از یک باتری داخلی لیتیوم یونی 1000 میلی آمپری تامین میشود. که این باتری قدرتمند به وسیله ی درگاه شارژ تایپ سی شارژ میشود و با هربار شارژ بیشتر از 24 ساعت امکان کامگیری را به شما میدهد.

ظرفیت مخزن کالیبرن اکسپلورر یوول در هر سمت 2 میل و جمعا 4 میل میباشد. کویل هایی که این مدل پشتیبانی میکند از همان لاین معروف کویل های یوول یعنی سری کویل های کالیبرن جی و جی 2 میباشد که این لاین دارای کویل هایی با میزان مقاومت 0.8 و1.0 و 1.2 است که برای انواع سالت نیکوتین ها با هر دوز نیکوتین مناسب میباشد. نوع اتصال کارتریج این مدل به صورت فشاری است که پین های کارتریج در بدنه چفت شده و امکان مصرف را فراهم میکند.

تجربه ی کار با کالیبرن اکسپلورر یوول

اول از همه ابعاد دستگاه به نظر عجیب می امد اما زمانی که دستگاه را ان باکس کردم و کیفیت ساخت بالای ان را دیدم. نظرم جلب شد. استفاده از الومنیوم باعث شده بود وزن دستگاه بسیار سبک باشد. کارتریج کاملا یکپارچه طراحی شده و از داخل هر دو مخزن از یک دیگر جدا شده اند. بعد از شارژ کارتریج و گذشت مدت زمان 15 دقیقه ای برای اغشته شدن پنبه ی کویل به جویس . وقتی از دستگاه کام گرفتم به شخصه عاشق ان شدم. کام پرقدرت و پر . طعم رسانی فوق العاده قوی .  به معنی واقعی کلمه یک پادسیستم همه چیز تمام باطری خوب، کیفیت ساخت بالا، جدید ترین تکنولوژی طعم رسانی و تولید بخار. دیگه یک شخص از پادسیستم چه چیزی میخواهد؟ بعد از استفاده حدودا یک هفته ای ریزش و لیکینگ کالیبرن اکسپلورر یوول بسیار کم و نزدیک به صفر بود. این پادسیستم را به تمامی افرادی که به دنبال طعم رسانی و قدرت بالا میگردن پیشنهاد میکنم اما قبل از خرید حتما ویدیو های ان باکس ان را ببینند شاید ابعاد دستگاه براشون کمی بزرگ باشد.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ