ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

کالیبرن جی کی 3 و جی 3 نقد و بررسی

کالیبرن جی کی 3 و جی 3 نقد و بررسی

کالیبرن جی کی 3 و جی 3

بار دیگر برند قدرتمند یوول پادسیستم جدیدی معرفی کرد که مورد توجه تعداد زیادی از ویپر ها قرار گرفت. کالیبرن جی کی 3  و جی 3. که با فناوری جدید تر نسبت به نسل های گذشته معرفی و عرضه شده. کارتریج جدید باتری جدید و ظاهری نسبتا متفاوت. یوول استاد طعم رسانی و نو آوری در دنیای ویپینگ است که با معرفی دستگاه جدید باید انتظار بهترین ها را از آن داشت. کیفیت ساخت بالا مصرف انرژی بهینه و از همه مهم تر طعم رسانی بالا تماما از خصوصیات برند یوول میباشد که با تهیه ی هر یک از محصولات برند یوول میتوانید تمام موارد گفته شده را تجربه کنید. یکی از علت های محبوبیت این برند توجه به نیاز های مشتری است. یعنی یوول  تحقیق میکند که شما از یک ویپ و پاد چه انتظاری دارید و در ساخت دستگاه های جدید آن را رعایت میکند. این یعنی بازار یابی بر اساس نیاز مشتری  و به نظر بنده که کاملا موفق بوده تا به الان. در این پارت از دستگاه ها نیز مانند سری های قبل دو عدد دستگاه عرضه کرده که با ظاهر متفاوت و رنگبندی مختلف با تمام نیاز ها و سلیقه ها سازگار است با ما همراه باشید تا در این مقاله از آکادمی کلینیک ویپ به نقد و بررسی کامل و جامع کالیبرن جی کی 3  و جی 3 بپردازیم.

بررسی طراحی کالیبرن جی کی 3 و جی 3

کالیبرن جی کی 3

مانند نسل قبلی یعنی جی کی 2 و جی کی 2 ویژن یک طراحی کتابی شکل با بهترین متریال و کیفیت ساخت بسیار بهتر. جنس بدنه از پلاستیک بسیار مستحکم و شیشه. اما تفاوتی که با نسل های قبل دارد ، صفحه نمایش جی کی 3 است که علاوه بر کارایی ، زیبای بسیار خاصی به دستگاه بخشیده  که در باره ی کارایی جلوتر صحبت میکنیم. یک صفحه نمایش نسبتا بزرگ که در  حالت آماده کار تقریبا خاموش است و زمان اعمال تنظیم یک ال ای دی برای دید بهتر روشن میشود. ابعاد دستگاه نیز طوری طراحی شده که زمان استفاده و حمل با هیچ مشکلی رو به رو نشوید. ارتفاع جی کی 3 تنها 74.6 میلی متر است که در مقایسه با جی کی 2 کمی بزرگ تر شده. یوول استاد تولید دستگاه با وزن کم است یعنی یوول دستگاهی تولید میکند با کیفیت فوق العاده بالا با حجم باتری بالا اما وزن بشدت کم. به طوری که کالیبرن جی کی 3 تنها 52 گرم است !

کالیبرن جی کی 3

! ظاهر دستگاه نسبت به نسل های قبل کمی بزرگ تر شده در حد چند میلی متر. به غیر از صفحه نمایش و طرح اختصاصی یوول و کالیبرن که در دو سمت دستگاه و قسمت شیشه ای پاد سیستم طراحی شده. یک دکمه همسطح بدنه در لبه ی سمت راست دستگاه دیده میشود که به غیر از کارایی از نظر طراحی  بسیار خوب کار شده و  هیچ لبه ی بیرون زده ای ندارد. مانند مدل های دیگه ی کالیبرن سری جی بالای دستگاه یک جای قلاب برای نسب بند دیده میشود. که همراه خود پادسیستم یک بند برای آویختن آن به گردن وجود دارد. پشت دستگاه طرح کوکو دیده میشود. و علاوه بر آن یک حفره برای دیدن میزان جویس داخل کارتریج دیده میشود که خود برند یوول به این حفره پنجره ی جویس (Juice Window) میگویید.کالیبرن جی کی 3 در رنگ های مختلف و زیبا طراحی شده که با تمام سلیقه ها سازگار میباشد.

کالیبرن جی 3

کالیبرن جی 3

در نسل های قبلی کالیبرن همیشه دو مدل دستگاه با مشخصات ظاهری متفاوت معرفی و عرضه میشود. زیرا یوول همیشه با هر سلیقه ای دستگاه تولید کرده. جی 3 یک دستگاه با ظاهر قلمی برای افرادی که نیاز به پادسیستم کوچک دارند. این دستگاه نیز مانند باقی مدل های یوول با بدنه ی تمام آلومنیومی علاوه بر سبکی کیفیت بسیار بالایی دارد. مانند جی کی 3 این پادسیستم نیز دارای یک صفحه نمایش بسیار زیبا میباشد که اطلاعات بسیار خوبی را به نمایش میگذارد.جی 3 دو رو نسخه عرضه شده که تفاوت ظاهری خاصی در ان ها دیده نمیشود و تنها تفاوت در ارتفاع دستگاه ها هست. ارتفاع نسخه ی  اصلی 12 میلی متر و نسخه ی بهینه که صفحه نمایش ندارد  11.5 میلی متر است دیگر هیچ تفاوت ظاهری ندارد.وزن جی 3 به خاطر استفاده از آلیاژ آلومنیوم در ساخت دستگاه بسیار کم و چیزی حدود 48 گرم میباشد.

مانند مدل قبلی یعنی جی 2 یک عدد دکمه روی بدنه ی دستگاه دیده میشود که علاوه بر کارایی فایر کردن میتوانید با آن دکمه دستورات خاصی را به دستگاه اعمال کنید. دکمه ی جی 3 نیز مانند سری های قبل بسیار خوب طراحی شده به طوری که هیچ لبه ی اضافی ندارد. در نسخه ی اصلی زیر نوشته ی (caliburn g3) ال سی دی و جود دارد اما در نسخه ی بهینه صفحه نمایش حذف شده و به جای ان یک ال ای دی طراحی شده که مانند تمام پاد سیستم ها ها زمان کام گیری سه رنگ نشان میدهد. در این مدل دو عدد پنجره جویس طراحی شده که به راحتی میتوانید میزان جویس را در کارتریج چک کنید و از سوختن کارتریج جلوگیری کنید.

بررسی فنی کالیبرن جی کی 3 و جی 3

اوول از همه نام یوول به میان می آید. اولین چیزی که به ذهن افراد میرسد طعم رسانی بالا است. و باید بگویم که به گفته ی خود برند در این دو دستگاه به خاطر استفاده از چیپست جدید و قوی و کارتریج های جدید طعم رسانی حدود 50 درصد از نسل های قبلی بالا تر میباشد. این یعنی یک طعم رسانی زنده و بسیار شدیدی در این دو مدل باید دریافت کرد. در این موضوع که شکی نیست. چون یوول سابقه ی بسیار خوبی در ساخت دستگاه های پاد سیستم دارد. حرف از چیپست جدید شد. که باید بگویم چیپ استفاده شده در کالیبرن جی کی 3  و جی 3 از جدید ترین چیپ های برند یوول است که قدرتی معادل 25 وات را به این دو پادسیستم داده است که با استفاده از دکمه ی رو ی بدنه و با فشردن 3 بار پشت سر هم میتوانید واتیج را تنظیم کنید. که همین تنظیم وات موجب تولید طعم  بهتر در دستگاه میشود. علا وه بر این چیپست های برند یوول بسیار بهینه ساخته شده. که به خوبی بین باتری و برد الکتریکی هماهنگی ایجاد کرده که موجب مصرف فوق العاده کم باتری میشود و تایم بیشتری در حالت اماده به کار قرار میگیرد. ظرفیت باطری 900 میلی امپری کالیبرن نیز نسبت به نسل های قبل بیشتر شده و همین موضوع در قدرت و خروجی پادسیستم تاثیر  مثبت میگذارد. از نظر فنی و چیپست تفاوتی در بین دستگاه کالیبرن جی کی 3  و جی 3 دیده نمیشود و اکثر تفاوت در طراحی و ظاهر دستگاه میباشد. صفحه نمایش هر دو دستگاه علاوه بر زیبایی اطلاعات خوبی از میزان شارژ ، تعداد کام ، میزان مقاومت کویل و… به نمایش در میآورد.

کالیبرن جی 3 بهینه (CALIBURN G3 ECO)

همانطور که گفته شد دستگاه جی 3 در 2 نسخه ی استاندارد و نسخه ی بهینه عرضه شده. که نسخه ی استاندارد دقیقا مشخصات بالا را پشتیبانی میکند. اما نسخه ی بهینه تفاوت هایی هم از نظر ظاهر و هم از نظر فنی دارد. در این نسخه علاوه بر ارتفاع دستگاه که حدودا 0.5 میلی متر کوتاه تر شده. صفحه نمایش نیز حذف شده و برای نشان دادن وضعیت دستگاه از ال ای دی استفاده شده که با نشان دادن رنگ های سبز و ابی و قرمز میتوانید میزان شارژ باطری را کنترل کنید. به غیر از صفحه نمایش باطری  دستگاه نیز از 900 میلی آمپر به 750 میلی آمپر کاهش پیدا کرده. اما هیچ افت کیفیتی در کیفیت ساخت ، قدرت و طعم رسانی حس نمیکنید. اطلاعات دقیق تر در مورد این پادسیستم بعد از تست منتشر میشود.

کالیبرن جی 3 بهینه

کارتریج کالیبرن جی کی 3 و جی 3

همزمان با معرفی کالیبرن جی کی 3  و جی 3 متوجه این موضوع شدیم که در جدید ترین نسل دستگاه های کالیبرن دیگر از کویل های سری جی خبری نیست و از سیستم کویلی به کارتریجی روی اورده شده. که همین تغییرریزش جویس و نشتی را به شدت کاهش داده. کارتریج های این دو مدل دستگاه با نام کارتریج کالیبرن جی 3 عرضه شده که دارای مقاومت های 0.6 و 0.9 و 1.2 میباشد و با تمام سالت نیکوتین ها با هر میزان نیکوتینی سازگار میباشد. اما نکته ای که در این کارتریج ها وجود دارد. وجود کارتریج 0.6 است که به گفته ی خود برند امکان استفاده ی  ار دی ال را دارد(RDL) این یعنی شما میتوانید از جویس هایی فری بیس نیز در این دستگاه ها به صورت نیمه حرفه ای استفاده کنید. منظور از نیمه حرفه ای یعنی نباید انتظار یک ویپ حرفه ای و تولید حجم بخار زیاد را داشته باشید. فناوری استفاد شده در این کارتریج به صورت مش است که موجب افزایش حداکثری طعم رسانی میشود.

کالیبرن جی 3 لایت

UWEEL CALIBURN G3 LITE

به تازگی پس از موفق شدن پروژه ی جی 3 در بازار ویپ جهانی برند یوول یک دستگاه جدید از این لاین پرطرفدار معرفی کرده  با نام کالیبرن جی کی 3 لایت. همانطور که در بالا متوجه شدیم مدل جی 3 و جی کی 3 هردو از بدنه ی فلزی و صفحه نمایشگر دارند. در مدل لایت بدنه ی پلاستیکی خواهیم داشت با یک طراحی ظریف و زیبا با یک پنجره جویس بزرگ و شفاف برای دیدن میزان جویس درون کارتریج. یک ال ای دی برای چک کردن میزان شارژ هم وجود دارد. دستگاه جی 3 لایت با توجه به پلاستیکی بودن بدنه ی آن بسیار سبک است و تنها 49 گرم است.  با توجه به چیپ اختصاصی یوول در قلب این دستگاه ، قدرتی معادل 25 وات را در اختیار شما قرار میدهد. جذاب ترین نکته در مورد کالیبرن جی 3 لایت باتری بسیار قدرت آن است 1200 میلی آمپر حجم که با یک بار شارژ با توجه به گفته ی برند 3 روز شارژ نگه میدارد و امکان کامدهی را فراهم میکند.

کالیبرن جی 3 لایت

تست کالیبرن جی کی 3 و جی 3

اول از همه بنده طرفدار برند یوول هستم از سری اول دستگاه های کالیبرن گرفته تا به جدید ترین مدل یعنی کالیبرن جی کی 3  و جی 3. این برند در تولید دستگاه های پاد سیستم بسیار موفق و عالی عمل کرده که هرکس هر آنچه از یک ویپینگ ایده ال نیاز داشته باشد میتواند در محصولات یوول به آن دسترسی داشته باشد. ظاهر زیبا ی این دو دستگاه بسیار جذب کننده است و بعد از در دست گرفتن پاد ها متوجه ظرافت و کیفیت ساخت بالای آن میشوید. بعد از طراحی و کار کردن با دکمه های دستگاه و زمان استفاده به جرعت بیشترین میزان طعم رسانی را در این دو دستگاه میتوانید تجربه کنید. تولید بخار عالی و گلو پر کن و طعم بی نظیر.باطری 900 میلی امپری به خوبی یک روز و نیم را با استفاده ی نسبتا زیاد جواب گو است و صفر تا صد شارژ دستگاه نیم ساعت زمان میبرد و در زمان شارژ اصلا بدنه ی دستگاه داغ نمیشود. به طور کلی این پاد سیستم  را میتوان به تمام افرادی که قصد ترک سیگار و مصرف سالت دارند را پیشنهاد داد.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ