ستارخان بعد از فلکه اول صادقیه پاساژ پردیسان زیرهمکف پلاک 17( حضوری و غیر حضوری ) هماهنگی : 09935947680

تعمیرات ویپ و پادسیستم

ویپرسو اکسراس پرو Vaporesso Xros Pro نقد و برر سی

ویپرسو اکسراس پرو نقد و بررسی

ویپرسو اکسراس پرو Vaporesso Xros Pro

خانواده ی اکسراس با وجود ظراحی زیبا و متفاوت، همیشه پرطرفدار بوده. این لاین محبوب برند ویپرسو همواره کیفیت ، قدرت و زیبایی را همراه داشته. به طوری که در ویترین فروشگاه ها همیشه مورد توجه قرار گرفته . ویپرسو اکسراس پرو جدید ترین عضو این خانواده که یک تفاوت بزرگ با تمام ایکسراس ها دارد. ویپرسو در این لاین پادسیستم های قدرتمندی رو تولید کرده که هرساله در بین  10 دستگاه برتر دنیا دیده میشه. و اما امسال برند ویپرسو یک ویپ دوکاره معرفی کرده که با توجه  به  طراحی زیبا و مشخصات فنی فوق العاده قطعا طرفدار های زیادی خواهد داشت. ما در این مقاله از اکادمی کلینیک ویپ قرار است این پادماد فوق العاده را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

بررسی طراحی ویپرسو اکسراس پرو

در ابتدا با یک دستگاه متفاوت از باقی پادماد ها روبه رو میشوید. یک دستگاه نسبتا قلمی با ارتفاع 11.5 سانتی متر یعنی حدودا اندازه ی یک خودکار که به راحتی در جیب جامیشه. پهنای ویپرسو اکسراس پرو 1.3 سانتی متر میباشد که از نظر قطر هم باریک طراحی شده تا در زمان استفاده و حمل مشکلی نداشته باشید. نکته ی بعدی در طراحی این مدل متریالی میباشد که در ساخت بدنه ی دستگاه به کار رفته میباشد. بدنه ی این پادماد زیبا از ترکیب آلیاژ زینک و پلاستیک فشرده میباشد که از نظر ساخت کیفیت قابل قبولی دارد. و در استفاده ی بلند مدت دچار رنگ رفتکی و افت کیفیت نمیشود. روی قسمت پلاستیکی که در جلوی دستگاه به کار رفته به راحتی خط و خش می افتد. یعنی اگر این پادماد را در جیب خود در کنار کلید و چیز های دیگه بگذارید. قطعا روی دستگاه خط می افتد.

زیبایی ویپرسو اکسراس پرو به نظر بنده بعد از طراحی و کیفیت ساخت. صفحه نمایشگر آن است که علاوه بر کارایی جلوه ی زیبایی به دستگاه بخشیده. در کنار صفحه نمایش یک دکمه میبینید، که برای اعمال تنظیمات و کام گرفتن استفاده میشود. که جلو تر در بخش بررسی فنی بیشتر توضیح خواهیم داد. نکته ی دیگه در طراحی این دستگاه، دکمه ی سوییچ مانند در لبه ی کناری میباشد که کا رایی ان برای قفل کردن دستگاه میباشد . در بخش پشتی  تقریبا چیزی دیده نمیشود و فقط  اهرم تنظیم ورودی هوا دیده میشود. در کل دستگاه بسیار خوش دستی میباشد. این پادماد در رنگ های مختلفی تولید شده که با تمام سلایق سازگار میباشد.

بررسی طراحی ویپرسو اکسراس پرو
کارتریج اکسراس پرو

بررسی فنی ویپرسو اکسراس پرو

بررسی فنی ویپرسو اکسراس پرو

اگر مقالات قبلی را خوانده باشید. میدانید که از نظر فنی بیشترین اهمیت برای هر دستگاه ویپی بخش چیپست است. چیپ انحصاری ویپرسو مغز الکترونیکی ایکسراس در نظر گرفته شده  که قطعا با توجه به قدرت ویپرسو در طراحی چیپست. انتظار خروجی خوب و امکانات فراوان از این دستگاه میرود. این چیپست خروجی معادل 30 وات را در اختیار شما میگذارد. این خروجی برای استفاده ی جویس و حالت ویپینگ خروجی کمی است و با باطری 1200 میلی آمپری که دارد این پاد ماد بیشتر پادسیستم خوبی است تا ویپ خوب پس اگر به دنبال استفاده ی حرفی جویس و ویپ هستید این دستگاه بیشتر برای استفاده ی سالت برای افرادی که قصد ترک سیگار را دارند پیشنهاد میشود. چیپست قدرتمند کاملا با دستگاه و رابط کاربری هماهنگ شده. به طوری که مصرف انرژی الکتریکی که از باطری تامین میشود بسیار بهینه شده و شارژ باتری 1200 میلی امپری تنها در 38 دقیقه  توسط درگاه شارژ تایپ سی انجام میشود. و حدودا بیشتر از 24 ساعت شارژ برای استفاده در اختیار دارید.

برای اعمال دستوراتی مانند فایر کردن ، تنظیم واتیج ، تنظیم نور چراغ و صفر کردن پاف . فقط و فقط یک دکمه وجود دارد که با فشردن ان بر اساس تعداد مشخص شدن میتوان این دستورات را اعمال کرد. با فشردن 2 بار دکمه نور ار جیبی زیر صفحه نمایش تغییر میکند و برای تنظیم قدرت خروجی و واتیج باید دکمه ی دستگاه را 3 بار فشار دهید و بعد از ان با فشردن یک بار دکمه واتیج  بالا میرود. و با 4 با فشردن دکمه میتوانید تعداد پاف شمرده شده توسط دستگاه را صفر کنید.

حالت کام دهی دوگانه ی  دستگاه  استفاده از ان را برای افراد راحت تر کرده که هم میتوانید با دکمه از ان استفاده کنید. و هم به صورت اتومات و بدون نگهداشتن دکمه به وسیله ی سنسور زیر کارتریج ، کام بگیرید. صفحه نمایش به کار رفته در ویپرسو اکسراس پرو علاوه بر زیبایی اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما قرار میدهد. اطلاعاتی مانند میزان شارژ باتری ، میزان قدرت خروجی (واتیج ) ، تعداد کام و … را میتوان از طریق ال سی دی مشاهده کرد. Vaporesso Xros Pro دارای دریچه ی قابل تنظیم هوا میباشد. یعنی میزان ورودی هوا را میتوان به خوبی تنظیم کرد و این قابلیت برای افراد سیگاری بسیار کاربردی است زیرا میتوانند کام دهی را به اندازه ی سفتی سیگار تنظیم کنند. دیگر خصوصیت فنی ویپرسو اکسراس پرو دکمه ی کشویی ان میباشد که به راحتی میتوانید دستگاه را در زمان نیاز قفل کنید. و به راحتی در جیب و یا کیف خود قرار دهید.

کارتریج اکسراس پرو

این سری جدید از ایکسراس نیز مانند سری های قبل از سیستم کارتریجی پشتیبانی میکند. که یعنی قطعه ی مصرفی و قابل تعویض آن کارتریج است و بعد از تمام شدن عمر مفید کویل که به گفته ی خود سایت ویپرسو 20 میلی لیتر است باید کل قسمت کارتریج تعویض شود. ویپرسو اکسراس پرو از همان کارتریج های سری اکسراس پشتیبانی میکند که با معرفی نسخه ی پادماد پرو یک لاین جدید از کارتریج های اکسراس با مقاومت 0.4 معرفی شد تا قابلیت مصرف جویس های نیکوتین پایین را داشته باشید.

کارتریج های اکسراس از فناوری مش برای ساخت کویل در دستگاه ها استفاده میکند که این فناوری موجب افزایش میزان طعمرسانی در دستگاه ها میشود. و به خاطر داشتن طیف گسترده ای از مقاومت ها و اهم ها شما میتوانید از جویس های با نیکوتین مختلف در این دستگاه استفاده کنید.

کارتریج اکسراس پرو

تجربه ی کار با ویپرسو اکسراس پرو

اول از همه ظاهر دستگاه در ویترین فروشگاه نظر بنده را جلب کرد که بعد از دردست گرفتن دستگاه و فشردن دکمه ها و کار کردن با آن به شدن بنده را برای نوشتن نقد و بررسی تشویق کرد. از ظاهر و خوشدستی و رنگبندی آن که هیچ. زمان استفاده و کام گیری متوجه قدرت بالا و طعم رسانی فوق العاده ی آن میشوید. کام دهی نرم و پر که به خوبی گلو را پر میکند و طعم رسانی بسیار بالا که از برند ویپرسو نیز کمتر از این انتظار نداشتیم. بعد از ان دکمه ها اهرم تنظیم ورودی هوا تماما کیفیت فوق العاده خوبی دارد و استفاده از ویپرسو اکسراس پرو بسیار برای بنده لذت بخش بود. در بخش باطری نیز به خوبی عمل کرد و چیزی حدود یک روز و نیم با استفاده ی متوسط شارژ دهی داشت . علاوه بر این ها دکمه ی قفل کشویی آن که اولین بار در دستگاه های برند گیک ویپ استفاده شد نیز بسیار کار آمد بود. به طور کلی این پاد ماد را به افرادی که قصد مصرف سالت نیکوتین را دارند به شدت پیشنهاد میدهم زیرا هم کیفیت ساخت بالایی دارد و هم کیفیت طعم رسانی و تولید بخار بالایی دارد. اما برای مصرف جویس به صورت تخصصی  پیشنهاد نمیشود با توجه به قدرت 30 واتی و باطری 1200 میلی امپری نباید انتظار یک ویپ تخصصی را از ان داشته باشیم . اما برای استفاده ی متوسط و تفریحی جویس خوب است.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم همراه با ضمانت.

نوشته شده در اکادمی کلینیک ویپ