تعمیرات ویپ و پادسیستم

آرگاس ای 40 ووپوو
امتیاز از 10 = 8.2

آرگاس ای 40 ووپوو نقد و بررسی

voopoo argus e40 Review

جنگ جنگ طراحی است. دوباره مهندسان و طراهان برند قدرتمند ووپوو دست به کار شدند تا یک پادماد زیبا و خوش دست ارائه دهند. آرگاس ای 40 ووپوو (voopoo argus e40) از خانواده ی دوستداشتنی آرگاس که مدت هاست شاهد تولید پادماد های قدرتمند از آن هستیم. بگزارید رو راست باشیم زیبایی دستگاه بسیار مهم است یعنی اکثر مردم دنبال دستگاه زیبا و خوش ساخت هستند. المان هایی مانند متریال ساخت ارگونومی بودن طراحی به طوری که به خوبی در کف دست چفت شود. در طراحی یک دستگاه موثر است. که این برند قدرتمند تمام نیاز های مشتری را تشخیص داده و با دقت زیاد دستگاه عامه پستن تولید میکند. اما در این مقاله قرار است یکی از جدید ترین مدل های ووپو یعنی آرگاس ای 40  را مورد نقد و بررسی قرار دهیم. این پاد ماد از زمان معرفی مورد توجه بسیاری از ویپر ها قرار گرفته با طراحی متفاوت و جذاب و مشخصات فنی بسیار عالی.

سر فصل ها

آرگاس ای 40 ووپوو طراحی

voopoo argus e40Designing

همانطورکه گفته شد طراحی در دستگاه مهم است. به چه درد میخورد یک دستگاه قدرتمند در یک قاب نا فرم و زشت؟! اما آرگاس ای 40 ووپوو (voopoo argus e40) اینجاست تا زیبایی و قدرت کنار هم قرار گیرند. یک بدنه با طراحی ظریف از جنس آلیاژ زینک و پلاستیک با کیفیت که به بهترین شکل در کنار هم قرارگرفته اند. ارتفاع دستگاه تنها 114 میلی متر است. که حدود 6 میلی متر از خودکار کوتاه تر است.

آرگاس ای 40 ووپوو را زمانی که در دست میگیرید. با یک پاماد کوچک و سبک (50 گرم)روبه رو میشوید. زیبا ترین بخش طراحی این ویپ صفحه نمایش 0.42 اینچی آن است. در نگاه دقیق تر یک صفحه نمایش معمولی از جنس اولد است و حتی رنگی نیست. اما ال ای دی ها و چراغ هایی که کنار صفحه نمایش قرار گرفتن  ای 40 را جذاب تر کرده اند. انگار این پادماد از اینده آمده است.

کام گیری ، تنظیم وات و خاموش روشن شدن دستگاه توسط یک دکمه که در لبه ی کناری طراحی شده انجام میشود. زیر دستگاه مانند باقی مدل های ووپوو یک درگاه تایپ سی دیده میشود. پشت دستگاه کاملا صاف است و هیچ نوشته ای ندارد. اما دقیقا در قسمت پشت صفحه نمایش یک پنجره طراحی شده که داخل آن علاوه بر بخشی ازبرد الکترونیکی. یک ماکت توربو شارژ زیبا نیز قابل مشاهده است.

رنگبندی و مدل دستگاه بسیار بر دل مینشیند و از نظر طراحی نمره ی بالایی میگیرد. و مناسب با سلیقه یافراد مختلف ساخته شده است.

آرگاس ای 40 ووپوو فنی

voopoo argus e40 technical

همانطور که بالا گفته شد زیبایی در کنار قدرت.  (voopoo argus e40) با چیپست انحصاری برند ووپوو علاوه بر خروجی خوب و عملکرد باطری بهینه. با به کار گیری جدید ترین تکنولوژی حس یک ویپینگ بی نقص را به شما منتقل میکند. این چیپ قدرتمند خروجی معادل 40 وات را در اختیار شما قرار میدهد. و به خاطر این دوکاره بودن آن و قابلیت استفاده ی سالت و جویس میتوانید خروجی آن را بین 5 تا 40 وات ، متناسب با نیازتون تنظیم کنید.

آرگاس ای 40 ووپوو. انرژی الکترونیکی مورد نیاز خود را از طریق باتری 1800 میلی آمپری از جنس لیتیوم یونی تامین میکند که این باتری قدرتمند.از یک درگاه تایپ سی زیر دستگاه شارژ میشود. و کل روز امکان کام گیری را برای شما فراهم میکند. صفحه نمایش با طراحی زیبای این پادماد اطلاعاتی مانند میزان قدرت خروجی (وات) ، میزان شارژ باتری، تعداد کام و مقاومت کویل را نیز به نمایش کاربر در میآورد.

ووپوو همیشه به فکر کاربران خود بوده این را در هر دستگاهی که از این برند ساخته شده میتوان دید. سیستم کامدهی دوگانه یکی از بهترین آپشن های ویپینگ است. سیستم کام دهی دوگانه ی آرگاس ای 40 ووپوو یعنی هم امکان کامگیری اتوماتیک از طریق سنسور و هم به صورت دستی با دکمه میباشد. که بهافرادی که قصد ترک سیگار را داند میتواند حس کامگیری سیگار را منتقل کند.

دریچه هوا و قابلیت تنظیم ورودی هوا امکان این را میدهد تا حالت کام  خود را سفت مانند سیگار یا باز کنید. که برای مصرف حالت ام تی ال (MTL) یا دی تی ال (DTL) بسیار به کار می آید. ووپوو سری کویل های بی نقصی برای مصرف انواع جویس ها ساخته که جلو تر در مورد آن ها صحبت میکنیم.

آرگاس ای 40 ووپوو کارتریج و کویل

همزمان بامعرفی آرگاس ای 40 ووپوو مانند همیشه کارتریج و کویل های جدید نیز عرضه شد. کارتریج با نام همین دستگاه یعنی کارتریج آرگاس ای 40 (ARGUS E40 CARTRIDGE) که با مقاومت های 0.6 / 0.45 / 0.3   مناسب مصرف جویس میباشند. حجم این کارتریج در دو مدل 4.5 میل و 2.5 میل میباشد. که بسته به مدلی که تهیه میکنید متفاوت است.

همچنین این پادماد یک کارتریج با نام کارتریج آرگاس پی ان پی ایکس (ARGUS PNP X CARTRIDGE) دارد که از کویل های سری پی ان پی ایکس پشتیبانی میکند. ظرفیت کارتریج و مقاومت های موجود در لاین آن دقیقا مانند کارتریج قبلی میباشد.

به گفته ی خود برند میزان واتیج مجاز و نیکوتین مناسب هر مقاومت کویل به شرح زیر است.

تعمیرات تخصصی ویپ و پادسیستم

پستیبانی همیشه آنلاین

ضمانت کمترین اجرت تعمیر

2هفته ضمانت تعمیر

پزیرش از سراسر ایران

اشتراک گذاری

توضیحات تکمیلی
نوع دستگاه
پادماد(دوکاره)
باتری
1800 میلی آمپر
قدرت
40 وات
کانکتو رشارژ
تایپ سی
جنس بدنه
پلاستیک و الیاژ فلز
سیستم کام دهی
اتوماتیک و دکمه ای
ویژگی های خاص
ال سی دی زیبا
حجم مخزن
4.5 میل و 2 میل در حالت ام تی ال
طعم رسانی
کیفیت ساخت
طراحی
کام دهی
عملکرد باتری
دیگر مطالب آکادمی
جن مکس ویپرسو نقد و بررسی
جن مکس ویپرسو نقد و بررسی جامع و کامل
تعمیر پادسیستم آرگاس پی 1
تعمیر پادسیستم آرگاس پی 1 برند ووپوو
تعمیر پاد ماد ایکسراس پرو
نمونه کار تعمیر پاد ماد اکسراس پرو یکی از جدید...
آرمور مکس و اس نقد و بررسی
آرمور مکس و اس نقد و بررسی کامل و جامع...
کراون ایکس یوول نقد و بررسی
کراون ایکس یوول نقد و بررسی جامع و کامل